cersanit i opoczno.jpg

Inspiracje od marki Cersanit podczas 4DesignDays

Marka Cersanit podczas kolejnej edycji targów 4DesignDays w Katowicach zaprezentowała nowoczesne stoisko...

10 lut 2020

Marka Cersanit podczas kolejnej edycji targów 4DesignDays w Katowicach zaprezentowała nowoczesne stoisko pełne inspiracji i ergonomicznych rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych kolekcji płytek gresowych oraz oryginalnych elementów wyposażenia łazienki – w tym swój innowacyjny koncept ceramiki INVERTO.

Designerska przestrzeń, najnowsze kolekcje, drewno, metal i beton w roli głównej oraz dobrze znane i lubiane rozwiązania do każdego wnętrza – tym Cersanit przyciągnął uwagę odwiedzających lutowe targi w Katowicach. Podczas 4DesignDays marka zaprezentowała swoją nowość, jaką jest innowacyjny koncept ceramiki INVERTO. Kolekcja łączy w sobie wyjątkowy design oraz rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie, a także najważniejsze wnętrzarskie trendy. Na stoisku można było zobaczyć miskę zawieszaną INVERTO wyposażoną w innowacyjny system wirowego spłukiwania StreamOn. Wnętrze miski zostało wyprofilowane tak, jakby uformowała je wirująca woda, zapewniając wyjątkową skuteczność oraz niezwykle cichą pracę systemu. Miska została zawieszona na stelażu podtynkowym z nowej serii AQUA, która dzięki rozwiązaniom, takim jak mocowanie Quick Fix czy możliwości zamontowania pneumatycznego przycisku spłukującego, gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania i ponadczasowy design. W stelażach zastosowano też innowacyjny FRESH SYSTEM, który ułatwia utrzymanie czystości i świeżości w każdej toalecie.

cersanit i opoczno.jpg
Fot. Cersanit

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się też najnowsza kolekcja płytek ORGANIC WOOD – idealna dla osób poszukujących ciepłego i naturalnego klimatu w swoich czterech kątach. Drewniane gresy Cersanit inspirowane są różnymi gatunkami drewna, dzięki czemu w palecie każdy znajdzie kolorystykę dopasowaną do swoich potrzeb. Na stoisku nie zabrakło także inspiracji dla wielbicieli loftowych i minimalistycznych wnętrz.  Marka przygotowała wyjątkowe industrialne aranżacje z wykorzystaniem wielkoformatowych gresów inspirowanych metalem z kolekcji DERN oraz betonem z linii STORMY. Połączenie klasycznego betonu wraz z rdzawymi i grafitowymi płytami wielkoformatowymi to sposób na niebanalne wnętrze w nowoczesnym stylu.

49507236632_790fbdd0ea_k.jpg
Fot. Cersanit

Na stoisku Cersanit można było zapoznać się także z ergonomicznymi rozwiązaniami w wyposażeniu łazienki. Marka zaprezentowała najnowsze kolekcje kabin prysznicowych z kolekcji CREA oraz MILLE typu walk-in, a także nową serię armatury CREA w różnych rozmiarach i formach. Ceramika została wykonana w cienkościennej technologii ROCKLITE opartej na zmodyfikowanej masie ceramicznej, gwarantującej najwyższą wytrzymałość przy jednoczesnej lekkości i delikatności kształtów umywalek.

Przez 4 dni trwania 4DesignDays było zainspirować się pięknymi aranżacjami oraz porozmawiać, nie tylko na temat najnowszych propozycji produktowych, ale także o największych trendach w kolekcjach Cersanit. Marka współdzieliła stoisko numer 67 z marką Opoczno, które znajdowało się w Hali Głównej na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Cersanit 2.PNG
Fot. Cersanit

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI