Apartament z widokiem na Bałtyk
magazyn

Apartament z widokiem na Bałtyk

Apartament w Dziwnowie zaprojektowany przez Monikę Sałatę urzeka harmonijnymi połączeniami kolorów i materiałów. Starannie dobrane materiały w połączeniu z wyjątkowymi...
nasze porady
Małe wnętrza są zawsze dużym wyzwaniem projektowym. Podpowiadamy, jak zaaranżować niewielką przestrzeń w funkcjonalny sposób. Na co warto zwrócić uwagę, jakie rozwiązania wybrać.
W aranżacjach przestrzeni przydomowej warto zadbać o wszystkie detale. Oprócz wykończenia elewacji oraz zewnętrznych posadzek musimy pamiętać o parapetach. Do tego celu świetnie sprawdzą się płytki parapetowe – jakie są rodzaje, rozmiary i z jakich materiałów wykonywane są płytki na parapet?
Ściana nad blatem w kuchni jest integralną częścią aranżacji pięknych i praktycznych kuchni. Codziennie poddawana jest wymagającym testom odpornościowym, narażona na trudne usunięcia plamy, wysokie temperatury, działanie pary wodnej. Co warto wybrać na ścianę nad blatem w kuchni, aby materiał był trwały, estetyczny i wygodny w użytkowaniu?
Urządzasz strefę kąpielową? Szukasz idealnej wanny wolnostojącej? Zobacz praktyczne modele wanien przyściennych.
więcej artykułów
Prezentują się niezwykle elegancko, pasują zarówno do mniejszych łazienek, jak i przestronnych salonów kąpielowych. Zebraliśmy kilka inspiracji na łazienkę z wolnostojącą...