BALKON I TARAS

Aranżacja domu lub mieszkania to tylko początek. Podsuwamy pomysły, jak najlepiej wykończyć i wyposażyć balkon lub taras, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.
Balkon i taras

Pomysły na balkon i taras

Już pierwsze ciepłe dni sprawiają, że chętnie wychodzimy na nasze balkony i tarasy niezależnie od tego, czy nasze lokum to mieszkanie w centrum czy domek jednorodzinny na przedmieściach. W ciepłe dni tarasy i balkony są dla wielu miejscami, które nadają rytm codziennemu, domowemu życiu. Dobrze zaaranżowany, przestronny taras, jak i nawet niewielki balkon są w stanie podnieść komfort wypoczynku i stworzyć atmosferę relaksu, dzięki której zapomnimy o trudach dnia codziennego. Jeśli nie masz pomysłu na taras, nie przejmuj się, bo dobrze trafiłeś!


W naszej galerii, skomponowanej we współpracy z najlepszymi architektami i projektantami, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowej aranżacji tarasu. Na naszej stronie znajdziesz wiele pomysłów na taras, mały i duży balkon. Dowiesz się, jak wybrać najlepsze płytki tarasowe i jakie rośliny balkonowe dopełnią aranżację loggii w mieście. Najlepsze meble, tkaniny, wykończenia tarasów i dodatki na balkon zainspirują Cię do stworzenia aranżacji dostosowanej do Twoich potrzeb. Zebrane w galerii zdjęcia tarasów i balkonów pokażą Ci jak można zagospodarować zarówno obszerny taras jak i wąski balkon w taki sposób, by stały się Twoją prywatną oazą spokoju.

ARTYKUŁY

Jak zabezpieczyć drewniany taras na zimę
Drewno to jeden z najpiękniejszych materiałów wykończeniowych. Intensywnie użytkowane...
czytaj więcej
Francuska elegancja i swobodne boho
Ten wyjątkowy dom zaprojektowała Agnieszka Balicka, architektka i właściciela pracowni...
czytaj więcej
Nowocześnie naturalny dom jednorodzinny
Dom to nie tylko budynek – to przede wszystkim indywidualna przestrzeń, która będzie...
czytaj więcej