BALKON I TARAS

Aranżacja domu lub mieszkania to tylko początek. Podsuwamy pomysły, jak najlepiej wykończyć i wyposażyć balkon lub taras, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.
Balkon i taras

Pomysły na balkon i taras

Już pierwsze ciepłe dni sprawiają, że chętnie wychodzimy na nasze balkony i tarasy niezależnie od tego, czy nasze lokum to mieszkanie w centrum czy domek jednorodzinny na przedmieściach. W ciepłe dni tarasy i balkony są dla wielu miejscami, które nadają rytm codziennemu, domowemu życiu. Dobrze zaaranżowany, przestronny taras, jak i nawet niewielki balkon są w stanie podnieść komfort wypoczynku i stworzyć atmosferę relaksu, dzięki której zapomnimy o trudach dnia codziennego. Jeśli nie masz pomysłu na taras, nie przejmuj się, bo dobrze trafiłeś!


W naszej galerii, skomponowanej we współpracy z najlepszymi architektami i projektantami, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowej aranżacji tarasu. Na naszej stronie znajdziesz wiele pomysłów na taras, mały i duży balkon. Dowiesz się, jak wybrać najlepsze płytki tarasowe i jakie rośliny balkonowe dopełnią aranżację loggii w mieście. Najlepsze meble, tkaniny, wykończenia tarasów i dodatki na balkon zainspirują Cię do stworzenia aranżacji dostosowanej do Twoich potrzeb. Zebrane w galerii zdjęcia tarasów i balkonów pokażą Ci jak można zagospodarować zarówno obszerny taras jak i wąski balkon w taki sposób, by stały się Twoją prywatną oazą spokoju.

ARTYKUŁY

Rodzaje płytek elewacyjnych
Klejone materiały elewacyjne to rosnący w siłę segment wykończeń budowlanych. Dużym...
czytaj więcej
Jakie płytki wybrać na balkon?
Wiosna to doskonały czas na remont! Przeglądając nowe propozycje producentów płytek...
czytaj więcej
Pomysły na elewację domu
Elewacja to zewnętrzna warstwa pokrycia ścian budynku, zapewniająca odpowiednią ochronę...
czytaj więcej