OGRÓD

Nie wiesz, jak w pełni wykorzystać potencjał swojej działki? W galerii zebraliśmy najlepsze pomysły i inspiracje na efektowny ogród, który codziennie będzie zachwycał.
Ogród

Galeria ogrodu

Przydomowy ogród to miejsce, w którym możemy znaleźć chwilę spokoju i ciszy po męczącym dniu. Jednak, żeby nas nic nie rozpraszało, należy dobrze zaplanować jego aranżację. Jak zaprojektować ogród, aby wybrane rośliny cieszyły nasze oko do następnego sezonu? W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór płytek, które doskonale skomponują się z przydomową zielenią. Z kolei w naszej galerii prezentujemy aranżacje ogrodów, które zainspirują Cię do wdrożenia Twojego pomysłu na ogród. Znajdziesz zdjęcia i wizualizacje, które pomogą wykreować piękny, dostosowany do Twoich potrzeb zakątek, w którym odnajdziesz relaks i wyciszenie.


Podczas planowania należy pamiętać, że ogród to nie tylko rośliny i wszelkiego rodzaju altany, to także strefa wejścia do domu, okolica podjazdu do garażu. Schody wejściowe na balkon i taras to również ważne elementy, które uzupełnią aranżację ogrodu przed domem. Dlatego w galerii znajdziesz  projekty architektów krajobrazu z najnowszymi trendami w projektowaniu zieleni i zdjęcia, które pomogą Ci stworzyć własny ogród marzeń.  

ARTYKUŁY

Domowe sposoby na odetkanie zlewu
Środki chemiczne są skutecznym sposobem usuwania zatorów w zlewie, jednak wiele osób...
czytaj więcej
Nowocześnie naturalny dom jednorodzinny
Dom to nie tylko budynek – to przede wszystkim indywidualna przestrzeń, która będzie...
czytaj więcej
Jakie tkaniny wybrać do ogrodu?
Ogrody stają się integralną częścią naszej przestrzeni mieszkalnej. W okresie letnim...
czytaj więcej