SALON

Jak najlepiej urządzić miejsce wypoczynku i spędzania czasu z bliskimi? Zajrzyj do przygotowanej przez nas galerii salonu, pełnej inspirujących zdjęć.
Salon

Galeria salonu

Szukasz gotowego pomysłu na salon? Z nami znajdziesz wiele inspiracji do stworzenia wyjątkowego miejsca do wypoczynku. Salon w stylu skandynawskim utrzymany w stonowanej kolorystyce, albo salon w stylu klasycznym z wyszukanymi meblami i dodatkami, czy może salon w stylu industrialnym z wyraźnym akcentem czerwonej cegły - to tylko niewiele z pomysłów dostępnych na naszej stronie. Zobacz aranżacje salonów, zdjęcia, gotowe realizacje i projekty w każdym stylu.


W naszej galerii znajdziesz galerię zdjęć salonu urządzonego w każdym popularnym stylu. Skupiamy się przy tym na wygodzie użytkowania, podsuwając funkcjonalne pomysły na salon z aneksem kuchennym, małego salonu w bloku, albo przestronnego salonu w domu. Galeria pokazuje najnowsze trendy, aranżacje utrzymane w różnej tonacji kolorystycznej: salon w szarościach, beżach i bieli, aranżacja salonu z tapetą, sztukaterią. Możesz być pewien, że w naszej galerii salonów znajdziesz inspiracje do stworzenia wymarzonego pokoju dziennego.

ARTYKUŁY

Wygodny fotel do salonu - wybieramy wypoczynek
Filiżanka aromatycznej herbaty, dobra książka i wygodny fotel. Taki zestaw jest niezbędny...
czytaj więcej
Beżowy salon – pomysły na przytulne wnętrze
Salon w kolorach beżu to uniwersalny i sprawdzony sposób na ponadczasową aranżację...
czytaj więcej
Meble do salonu – czym warto kierować się przy wyborze?
Meblując salon, często popełniamy wiele błędów aranżacyjnych. Chociaż Twoje poczucie...
czytaj więcej