SALON

Jak najlepiej urządzić miejsce wypoczynku i spędzania czasu z bliskimi? Zajrzyj do przygotowanej przez nas galerii salonu, pełnej inspirujących zdjęć.
Salon

Galeria salonu

Szukasz gotowego pomysłu na salon? Z nami znajdziesz wiele inspiracji do stworzenia wyjątkowęgo miejsca do wypoczynku. Salon w stylu skandynawskim utrzymany w stonowanej kolorystyce, albo salon w stylu klasycznym z wyszukanymi meblami i dodatkami, czy może salon w stylu industrialnym z wyraźnym akcentem czerwonej cegły - to tylko niewiele z pomysłów dostępnych na naszej stronie.  


W naszej galerii znajdziesz galerię zdjęć salonu urządzonego w każdym popularnym stylu. Skupiamy się przy tym na wygodzie użytkowania, podsuwając funkcjonalne pomysły na salon z aneksem kuchennym, małego salonu w bloku, albo przestronnego salonu w domu. Galeria pokazuje najnowsze trendy, aranżacje utrzymane w różnej tonacji kolorystycznej: salon w szarościach, beżach i bieli. Możesz być pewien, że w naszej galerii salonów znajdziesz inspiracje do stworzenia wymarzonego pokoju dziennego.

ARTYKUŁY

Pomysł na nowoczesny salon
Szukasz inspiracji i ciekawych pomysłów na urządzenie salonu? Niezależnie od stylu...
czytaj więcej
Jasna podłoga w salonie
Jasna, pełna światła podłoga w salonie będzie doskonałą bazą do stworzenia przestrzeni...
czytaj więcej
Salon w stylu boho
Lekki, niezobowiązujący i przywodzący na myśl ciepłe słoneczne dni – styl boho tworzy...
czytaj więcej