PRZEDPOKÓJ

Jak ładnie i funkcjonalnie urządzić przedpokój? Przedstawiamy pomysły i rozwiązania od najlepszych projektantów, aby i Twoje wnętrze było równie wyjątkowe i zachwycające.
Przedpokój

Galeria przedpokoju

Przedpokój to wizytówka domu i mieszkania. Przestrzeń wejściowa powinna być funkcjonalna i zapraszająca. Jak ją jednak prawidłowo zaprojektować? Przygotowaliśmy zbiór inspiracji, dzięki którym szybko i łatwo przeobrazisz swój mały przedpokój w piękne, przestronne wnętrze. Jeśli szukasz inspiracji na wąski przedpokój, przedpokój bez okien, o nietypowym kształcie lub wręcz przeciwnie – nie wiesz, jak zagospodarować większą przestrzeń a marzy Ci się garderoba w przedpokoju? 


Podpowiedzi na te i więcej tematów znajdziesz w naszej galerii zdjęć, którą przygotowaliśmy we współpracy z najlepszymi projektantami i architektami. Rozwiązania do każdego wnętrza i na każdą kieszeń. Dzięki temu znajdziesz sposób na przedpokój otwarty na salon, wybierzesz meble i wieszak do przedpokoju i szybko przeobrazisz przestrzeń w elegancki, najbardziej funkcjonalny sposób. Zainspiruj się wizualizacjami i zdjęciami najlepszych projektów przedpokoi. Stwórz spójne i przemyślane aranżacje, którymi będą cieszyły domowników przez lata.

ARTYKUŁY

Francuska elegancja i swobodne boho
Ten wyjątkowy dom zaprojektowała Agnieszka Balicka, architektka i właściciela pracowni...
czytaj więcej
Jakie drzwi prysznicowe wybrać do kabiny z brodzikiem?
Prysznic jest istotnym elementem wyposażenia łazienki. Niezwykle istotną częścią...
czytaj więcej
Jaki młynek do odpadów wybrać?
W kuchni zawsze dużo się dzieje – to z pewnością jedno z najintensywniej użytkowanych...
czytaj więcej