PRZEDPOKÓJ

Jak ładnie i funkcjonalnie urządzić przedpokój? Przedstawiamy pomysły i rozwiązania od najlepszych projektantów, aby i Twoje wnętrze było równie wyjątkowe i zachwycające.
Przedpokój

Galeria przedpokoju

Przedpokój to wizytówka domu i mieszkania. Przestrzeń wejściowa powinna być funkcjonalna i zapraszająca. Jak ją jednak prawidłowo zaprojektować? Przygotowaliśmy zbiór inspiracji, dzięki którym szybko i łatwo przeobrazisz swój mały przedpokój w piękne, przestronne wnętrze. Jeśli szukasz inspiracji na wąski przedpokój, przedpokój bez okien, o nietypowym kształcie lub wręcz przeciwnie – nie wiesz, jak zagospodarować większą przestrzeń a marzy Ci się garderoba w przedpokoju? 


Podpowiedzi na te i więcej tematów znajdziesz w naszej galerii zdjęć, którą przygotowaliśmy we współpracy z najlepszymi projektantami i architektami. Rozwiązania do każdego wnętrza i na każdą kieszeń. Dzięki temu znajdziesz sposób na przedpokój otwarty na salon, wybierzesz meble i wieszak do przedpokoju i szybko przeobrazisz przestrzeń w elegancki, najbardziej funkcjonalny sposób. Zainspiruj się wizualizacjami i zdjęciami najlepszych projektów przedpokoi. Stwórz spójne i przemyślane aranżacje, którymi będą cieszyły domowników przez lata.

ARTYKUŁY

Funkcjonalny przedpokój - jak zaaranżować?
Przedpokój jest wizytówką domu i mieszkania. Pierwsze wrażenie, jakie na nas wywiera...
czytaj więcej
Pomysł na przedpokój
Przedpokój, wiatrołap, hol – strefa wejściowa z pewnością stanowi wizytówkę naszych...
czytaj więcej
Płytki na ściany w przedpokoju
Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne — nie tylko w kontaktach międzyludzkich, ale...
czytaj więcej