JADALNIA

Miejsce spożywania posiłków powinno celebrować radość wspólnych, rodzinnych spotkań. Galeria jadalni - zdjęć i gotowych pomysłów pomoże Ci zaaranżować własną, wyjątkową przestrzeń.
Jadalnia

Galeria jadalni

Jadalnia zajmuje szczególne miejsce w domu. Koncepcja tego pomieszczenia umiejscawia ją bezpośrednio w sąsiedztwie kuchni, często otwierając także na salon. Zadaniem tego pomieszczenia jest łączenie bliskich przy wspólnym stole w trakcie spożywania posiłków. Dlatego najczęściej na wystrój jadalni składa się stół z krzesłami, często komoda na zastawę, obrusy i dekoracje na stół. 


Wolisz drewniany stół rozkładany czy szklany nowoczesny? Krzesła tapicerowane czy w stylu loft? Jasną jadalnie w stylu skandynawskim, a może w klasycznym? Jadalnię otwartą na salon a może tylko mały kącik jadalny w kuchni? Niezależnie, do jakiego rozwiązania poszukujesz inspiracji, wystrój powinien korespondować z otoczeniem. Dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię jadalni w której zebraliśmy najlepsze pomysły na jej wystrój.  Wybraliśmy najlepsze aranżacje jadalni, wizualizacje, realizacje architektów i projektantów. Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wymarzonej jadalni.

ARTYKUŁY

Wybieramy płytki do jadalni
Płytki do jadalni są praktycznym wyborem na wiele lat, doskonale sprawdzą się jako...
czytaj więcej
Jak urządzić kuchnię z jadalnią?
Nic tak nie łączy, jak wspólne jedzenie! Gotowanie i kosztowanie przyrządzonych potraw...
czytaj więcej
Pomysł na jadalnie
Jak stworzyć przestrzeń dzienną, aby była zachwycająca, praktyczna, ale przede wszystkim...
czytaj więcej