JADALNIA

Miejsce spożywania posiłków powinno celebrować radość wspólnych, rodzinnych spotkań. Galeria jadalni - zdjęć i gotowych pomysłów pomoże Ci zaaranżować własną, wyjątkową przestrzeń.
Jadalnia

Galeria jadalni

Jadalnia zajmuje szczególne miejsce w domu. Koncepcja tego pomieszczenia umiejscawia ją bezpośrednio w sąsiedztwie kuchni, często otwierając także na salon. Zadaniem tego pomieszczenia jest łączenie bliskich przy wspólnym stole w trakcie spożywania posiłków. Dlatego najczęściej na wystrój jadalni składa się stół z krzesłami, często komoda na zastawę, obrusy i dekoracje na stół. 


Wolisz drewniany stół rozkładany czy szklany nowoczesny? Krzesła tapicerowane czy w stylu loft? Jasną jadalnie w stylu skandynawskim, a może w klasycznym? Jadalnię otwartą na salon a może tylko mały kącik jadalny w kuchni? Niezależnie, do jakiego rozwiązania poszukujesz inspiracji, wystrój powinien korespondować z otoczeniem. Dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię jadalni w której zebraliśmy najlepsze pomysły na jej wystrój.  Wybraliśmy najlepsze aranżacje jadalni, wizualizacje, realizacje architektów i projektantów. Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wymarzonej jadalni.

ARTYKUŁY

Bar śniadaniowy w kuchni
Barek kuchenny stanowi doskonałe, praktyczne połączenie między salonem a kuchnią...
czytaj więcej
W jaki sposób czyścić kabinę prysznicową?
Czyszczenie kabiny prysznicowej to jeden z najmniej lubianych obowiązków domowych...
czytaj więcej
Czy warto kupić telewizor z Androidem?
Większość dostępnych w sprzedaży telewizorów pracuje w oparciu o różne systemy operacyjne...
czytaj więcej