Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

cerrad_siedziba.jpg

O marce Cerrad

Cerrad to producent płytek gresowych i klinkierowych. Od ponad dwudziestu lat produkty marki są znane i cenione na rynku materiałów wykończeniowych. Oferta firmy obejmuje bogatą gamę płytek będących odzwierciedleniem piękna naturalnego kamienia, rysunku drewna, ponadczasowego betonu czy cegły.

Strona producenta

Cerrad Ultime

Cerrad Ultime to trzy kolekcje: Concrete, Marquina i Statuario, dla tych, którzy cenią wolność kompozycyjną nieograniczoną wielkością płytek. Wielki format stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego wnętrza, a uzyskany efekt jednolitej powierzchni tworzy piękne tło dla mebli, wyposażenia łazienki i elementów dekoracyjnych.

Ciemny marmur w kuchni z jadalnią

Kolekcja Cerrad Concrete

Inspirowana surowym betonem to propozycja do nowoczesnych wnętrz. W kolekcji znajdziemy gresowe płytki w szarej tonacji, dostępne w różnych wymiarach, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu: łazience, salonie, kuchni.

zobacz więcej

O MARCE

Płytki klinkierowe

Ogromny wybór kolorów i struktur sprawia, że bez problemu odnajdziemy produkt spełniający nasze oczekiwania. Płytki klinkierowe są trwałym, estetycznym pomysłem na elewację naszego domu, schodów, tarasów.

Dowiedz się więcej

Płytki gresowe

Płytki gresowe to sprawdzony sposób na piękną posadzkę w otwartej przestrzeni. Przecierana, inspirowana betonowymi powierzchniami struktura płytek wprowadza do wnętrz doskonałą bazę do dalszych, aranżacyjnych poszukiwań.

Dowiedz się więcej

Płytki drewnopodobne

Płytki o rysunku naturalnego drewna to propozycje dla miłośników wnętrz inspirowanych naturalnymi materiałami. Płytki drewnopodobne wiernie odwzorowują rysunek naturalnego drewna. Płytki możemy ułożyć na podłodze, ścianach, wykorzystać jako dekorację balkonów, tarasów i elewacji.

dowiedz sie więcej

Płytki wielkoformatowe

Wielki format coraz częściej i chętniej stosowany jest w naszych domach zarówno na ścianach, jak i podłogach. Płytki wielkoformatowe otwierają przed nami nowe, imponujące możliwości aranżacyjne.

Dowiedz się więcej

ARTYKUŁY

Beton - pomysły na aranżację wnętrz
Beton jest stosunkowo nowym materiałem we wnętrzach, dodaje im nowoczesnego, nonszalanckiego charakteru...
czytaj więcej
Drewnopodobne płytki w sypialni
Kolekcje inspirowane naturalnym materiałem pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Czy warto wykorzystać...
czytaj więcej
Płytki wielkoformatowe
Przechadzając się po sklepowych ekspozycjach, przeglądając zdjęcia aranżacji łazienek, salonów coraz...
czytaj więcej

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl