Cottage

Cottage

Kolekcja klinkierowych płytek podłogowych Cottage przenosi nas w przytulny, rustykalny klimat. W kolekcji znajdziemy płytki bazowe o wymiarach 30×30 cm oraz stopnice o różnym kształcie, dzięki którym stworzymy aranżacje w pomieszczeniach oraz na balkonach i tarasach. Płytki są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie oraz antypoślizgowe.
Taras w szarościach - Cerrad Cottage pepper
 
Cerrad Cottage Pepper 12440
Cerrad Cottage Pepper 12440
Płytka podłogowa, 30x30
sprawdź
Cottage cardamom - detal schodów zewnętrznych

Eleganckie retro

Przestrzenie ze smakiem

W gamie dostępnych jest 6 odcieni nazwami nawiązującymi do określeń kuchennych przypraw. Salt, pepper, masala, curry, chili i cardamon to klinkier w uniwersalnych, ponadczasowych odcieniach beżów, szarości i grafitu czy rdzawych brązów i pomarańczy. Wykorzystaj je do stworzenia wysmakowanych aranżacji.

Cottage masala detal posadzki

Cottage to płytki podłogowe, stopnice płaskie oraz stopnice typu V, dzięki którym stworzymy piękne posadzki na przydomowym ganku i tarasie.

Polecane produkty:

Detal schodów zewnętrznych z płytką Cottage curry
Klinkier świetnie sprawdza się w aranżacjach ogrodowych. Ze względu na uniwersalny kształt kwadratu, dopasujemy je do każdej przestrzeni.
Cerrad Cottage Curry 12464
Cerrad Cottage Curry 12464
Płytka podłogowa, 30x30 cm
sprawdź
Cerrad Cottage Curry 00699
Cerrad Cottage Curry 00699
sprawdź

Klinkier we wnętrzach

Płytka Cerrad w aranżacji kuchni
Klinkier jest łatwy w utrzymaniu w czystości, dlatego nadaje się do wymagających powierzchni kuchennych.
Salon z pomarańczową ścianą klinkierową
Podłogowe płytki klinkierowe świetnie odnajdą się w stylowym salonie.

Klinkier podłogowy Cottage doskonale komponuje się z innymi produktami marki Cerrad, np. kolekcją Loft Brick, inspirowaną rustykalną cegłą czy naturalnymi kamieniami jak Canella lub Kallio. Dzięki temu wizualna estetyka bryły i otoczenie budynku zyskają oryginalny, przytulny charakter. 

Płytki stopnicowe