Sunset Wood

Marka Cerrad

Cerrad Sunset Wood

Sunset Wood należą do gamy nowoczesnych płytek klinkierowych. Dzięki unikalnej technologii wykonania wiernie odwzorowują rysunek surowej deski. W nowoczesnych mieszkaniach płytki drewnopodobne możemy wykorzystać zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Ten materiał z pewnością wprowadzi do każdego wnętrza przytulną, ciepłą atmosferę.
Łazienka z płytkami Cerrad Sunset Wood
 
Sunset Wood
Marka Cerrad
sprawdź
Cerrad Sunset Wood 14123
Płytka ścienno-podłogowa, 17,5x60 cm
sprawdź

Płytki uniwersalne

-20%
Cerrad Sunset Wood 14123

Płytka ścienno-podłogowa, 17,5x60 cm

80,70 PLN 64,60 PLN

Dostępność: 110,99 m2

sunset wood detal_-min.jpg

Słoneczny odcień drewna

ciekawe pomysły

Ciepły odcień drewna doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub rustykalnym. Naturalny układ słojów to jeden z najpopularniejszych i najlepszych elementów dekoracyjnych we wnętrzach. Płytki nadadzą się do stosowania w kuchni, łazience i salonie, a nawet w sypialni. To płytki uniwersalne, z możliwością montażu na ścianie i posadzce. Łatwo utrzymać je w czystości a pielęgnacja delikatnymi środkami myjącymi jest dziecinnie prosta.

Klinkier

To trwały materiał, który cechują doskonałe parametry techniczne. Niska nasiąkliwość pozwala stosować go na powierzchniach narażonych na działanie wilgoci i zmiennych warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzi się w wymagającej rzeczywistości klimatu umiarkowanego. Nadaje się na posadzki oraz jako dekoracyjna okładzina elewacyjna. Klinkier ma doskonałe parametry przewodnictwa cieplnego, dlatego dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym i łatwo oddaje ciepło do pomieszczenia.

Płytki wykonane są z trwałego, mrozoodpornego klinkieru w odcieniu drewna. Mają wymiar 60×17.5 cm oraz grubość 8 mm. Ich powierzchnia wiernie naśladuje rysunek i usłojenie surowej deski, dzięki technologii wysokiej jakości nadruku na ceramice. Płytki mają wysokie parametry ścieralności, PEI4, oraz antypoślizgowe, R9.