Sunset Wood

Sunset Wood

Sunset Wood należą do gamy nowoczesnych płytek gresowych. Dzięki unikalnej technologii wykonania wiernie odwzorowują rysunek surowej deski. W nowoczesnych mieszkaniach płytki drewnopodobne możemy wykorzystać zarówno na ścianie jak i na podłodze. Ten materiał z pewnością wprowadzi do każdego wnętrza przytulną, ciepłą atmosferę.
sunset wood detal_-min.jpg

Słoneczny odcień drewna

ciekawe pomysły

Ciepły odcień drewna doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub rustykalnym. Naturalny układ słojów to jeden z najpopularniejszych i najlepszych elementów dekoracyjnych we wnętrzach. Płytki nadadzą się do stosowania w kuchni, łazience i salonie, a nawet w sypialni. To płytki uniwersalne, z możliwością montażu na ścianie i posadzce. Łatwo utrzymać je w czystości a pielęgnacja delikatnymi środkami myjącymi jest dziecinnie prosta.

Gres

To trwały materiał, który cechują doskonałe parametry techniczne. Niska nasiąkliwość pozwala stosować go na powierzchniach narażonych na działanie wilgoci i zmiennych warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzi się w wymagającej rzeczywistości klimatu umiarkowanego. Nadaje się na posadzki oraz jako dekoracyjna okładzina elewacyjna. Gres ma doskonałe parametry przewodnictwa cieplnego, dlatego dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym i łatwo oddaje ciepło do pomieszczenia.

Płytki wykonane są z trwałego, mrozoodpornego gresu w odcieniu drewna. Mają wymiar 60x17.5 cm oraz grubość 8 mm. Ich powierzchnia wiernie naśladuje rysunek i usłojenie surowej deski, dzięki technologii wysokiej jakości nadruku na ceramice. Płytki mają wysokie parametry ścieralności, PEI4, oraz antypoślizgowe, R10.

Płytki podłogowe