Montego

Montego

Montego to propozycja nowoczesnych gresów do wszechstronnych wykończeń. Dzięki ponadczasowej kolorystyce świetnie wpasują się do wnętrz w każdym stylu, a doskonałe parametry techniczne i wysoka odporność na ścieranie pozwolą na jej wykorzystanie na zewnątrz. W kolekcji Montego znajdziemy płytki uniwersalne, gres posadzkowy, stopnice oraz cokoły.
Łazienka w betonowych płytach Cerrad Montego
 
Cerrad Montego dust 27704
Cerrad Montego dust 27704
Płytka uniwersalna, 79,7x79,7 cm
sprawdź
Aranżacja salonu w betonowych szarościach
 
Cerrad Montego gris 2.0 41794
Cerrad Montego gris 2.0 41794
Płytka podłogowa, 79,7x79,7 cm
sprawdź
Elegancka strefa wejściowa z szarym gresem

Trwałe rozwiązania do wielu powierzchni

 Są niewrażliwe na warunki atmosferyczne i zmiany temperatury, dlatego nadają się do wykończeń zewnętrznych. Możemy zaaranżować nimi przestrzeń wejściową przed domem lub wykończyć posadzkę i zrobić ścieżkę przy ogrodowej altanie.

Rustykalna strona betonu

Niezaprzeczalną zaletą kolekcji Montego jest jej oryginalna struktura. Tonalne przetarcia naśladujące naturalne zużycie materiału sprawiają, że jest doskonałym elementem dekoracyjnym we wnętrzach. Dzięki nim zaaranżujemy industrialne wnętrza w stylu loft, eklektycznym lub vintage i wabi sabi.

Kawiarnia z industrialnym klimatem

Nie tylko do domu

ciekawe pomysły

Produkty dostępne są w wykończeniu lappato lub matowym. Dzięki oryginalnej strukturze szarości nie wyglądają nudno i ponuro.

Polecane produkty:

Nowoczesna betonowa łazienka z ciepłym drewnem

Neutralna, ponadczasowa kolorów w kolekcji Montego obejmuje stonowane szarości i beże. Nazwy odcieni to bianco, beige, gris oraz grafit. Tak neutralna paleta pozwoli stworzyć bazę dla wielu stylowych aranżacji.

Trend: Wabi-Sabi

Powstał z filozofii przeciwstawiającej się konsumpcjonizmowi. Ten trend docenia naturalne materiały — szczególnie nadszarpnięte zębem czasu drewno, beton, tynki oraz naturalny kamień, przedmioty podchodzące z recyklingu oraz wykonane ręcznie. Świetnie odnajdą się w nim przecierane i postarzane płytki gresowe.

Betonowy minimalizm w łazience
 
Łazienka w stylu minimalistycznym
Elegancka prostota to ponadczasowy trend we wnętrzach. Minimalistyczną łazienkę charakteryzują gładkie, często jednobarwne...
czytaj więcej

Płytki uniwersalne