Koktajl dla zmysłów. Mieszkanie w Gdańsku
magazyn

Koktajl dla zmysłów. Mieszkanie w Gdańsku

W jednej z gdańskich dzielnic znajduje się 89 m2 mieszkanie. We wnętrzu dominuje skandynawski posmak połączony z japońskim minimalizmem oraz hiszpańskim vintage...
nasze porady
Kuchnia odgrywa ważną rolę w każdym domu. Jest pomieszczeniem, w którym spędzamy bardzo dużo czasu podczas gotowania, spożywania posiłków, spotkań ze znajomymi. Warto zadbać o każdy szczegół przy projektowaniu tego pomieszczenia, w tym o właściwie dobrane kolory ścian.
Przedpokój to niezwykle ważne miejsce w każdym domu i mieszkaniu. Strefa wejściowa pełni wiele funkcji — tu szykujemy się do wyjścia i odkładamy buty i okrycia po przyjściu do domu, przechowujemy garderobę i domowe sprzęty. Wygodne siedzisko lub ławka do przedpokoju sprawią, że przedpokój będzie funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu.
Odnowić stare meble czy kupić nowe? Pierwsza z opcji zyskuje coraz większą popularność, pozwalając stworzyć niepowtarzalny design, zupełnie odmienny od propozycji dostępnych w sklepach. Takie rozwiązanie pozwala nadać meblom nowe życie oraz oszczędzić pieniądze. Trend ten jest również zgodny z zyskującym coraz większe znaczenie ruchem eko.
Uniwersalna i ponadczasowa klasyka - biel to jeden z nieprzemijających w aranżacji łazienki. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając białe płytki i zebraliśmy najciekawsze pomysły na białe łazienki w różnych stylach.
Kamienie, drewno, naturalne odcienie ziemi — czerpiemy ze świata przyrody to, co najpiękniejsze. Poznaj najciekawsze płytki inspirowane pięknem natury.
więcej artykułów
Trend wnętrz organicznych nie traci na popularności. W przestrzeniach mieszkalnych lubimy otaczać się elementami natury, która nigdy nie wychodzi z mody. Przyroda...