Piknik Architekta 2023

Trzecie spotkanie z cyklu Piknik Architekta odbędzie się 19 września w Fortecy Kręglickich w Warszawie

ZAKOŃCZONE
19.09 - 19.09
WARSZAWA
Forteca Kręgliccy, ul. Zakroczymska 12, Warszawa

Już 19 września 2023 zapraszamy na 3 edycję Pikniku Architekta - najbardziej inspirującego spotkania architektów i projektantów wnętrz, poszukujących inspiracji i pomysłów na rozwój. Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w ciekawych wykładach, szkoleniach i nawiążą nowe relacje biznesowe i towarzyskie.


Piknik Architekta to inicjatywa zapoczątkowana w 2019 roku przez Izabelę Gemłazę, architektkę wnętrz i założycielkę marki ArchitektPRO.pl i na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń branżowych. Poprzednie edycje wydarzenia odniosły ogromny sukces.


 „Od początku mojej działalności zależało mi na integrowaniu branży wnętrzarskiej, zarówno online, w ramach ArchitektPRO.pl, jak i offline, na takich wydarzeniach jak Piknik Architekta. Cieszę się, że to się udaje, i jestem podekscytowana, że podczas tegorocznej edycji Pikniku będziemy mieli kolejną okazję do dzielenia się wiedzą i inspiracjami” – mówi Iza Gemzała.


Na tegoroczną edycję zapraszamy do historycznych wnętrz warszawskiej Fortecy Kręglickich. Oprócz imprezy networkingowej goście będą uczestniczyć w spotkaniach i warsztatach z fotografii wnętrz, kreatywnego tworzenia moodboardów czy declutteringu, a także zapoznają się z nowinkami technicznymi w branży projektowej.


Data: wtorek, 19 września 2023 

Miejsce: Forteca Kręgliccy, ul. Zakroczymska 12, Warszawa 

Start imprezy: 13:00

set 1 1080x1080.png
set 2 1080x1080.png

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA