Pomagamy urządzać

Stajesz przed wyzwaniem urządzenia własnego M? Nie wiesz, od czego zacząć planowanie aranżacji, gdzie szukać najlepszych produktów i jak wybrać rozwiązania dopasowane do Twoich przestrzeni? Zapraszamy na dni otwarte programu „Pomagamy urządzać”, które odbędą się między 26 a 28 kwietnia 2019 w Warszawie. Zabierz ze sobą plany domu lub mieszkania, zdjęcia i garść inspiracji, aby uzyskać bezpłatne porady w zakresie aranżacji funkcjonalnej wnętrz mieszkań deweloperskich.

ZAKOŃCZONE
26.04 - 28.04
WARSZAWA
Salon BoConcept ul. J. P. Woronicza 31 (wejście od ul. Racjonalizacji), Warszawa

Edycja kwietniowa

Specjaliści z branż projektowych zainspirują, pomogą i doradzą w zakresie wyboru produktów do wykończenia, wyposażenia i dekoracji. Planujesz remont lub metamorfozę wnętrza? Uzyskasz również poradę z zakresu najmodniejszych trendów w urządzaniu wnętrz i możliwości zastosowania ich w adaptowanych wnętrzach. Doświadczeni architekci i projektanci wnętrz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania podczas Dni Otwartych „Pomagamy urządzać”.

pomagamy-urzadzac-promo-wydarzenia.png

Specjaliści z branży projektowania i aranżacji wnętrz będą do Twojej dyspozycji przez trzy dni trwania wydarzenia. Jeśli szukasz architekta, który stworzy indywidualny projekt Twoich wnętrz, na spotkaniu będziesz miał możliwość zapoznania się z dorobkiem najlepszych pracowni i porozmawiać z projektantami o szczegółach współpracy.

26-26 kwietnia 2019

  • Piątek 10.00 - 20.00
  • Sobota 10.00 - 18.00
  • Niedziela 10.00 - 16.00
     
     

Salon BoConcept

ul. J. P. Woronicza 31 (wejście od ul. Racjonalizacji), Warszawa

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA