Webinar Architektura - Pawilon Polski Expo 2020

Zapraszamy na kolejne wydarzenie online organizowane przez Virtus Studio. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone koncepcji powstawania Pawilonu Polskiego na EXPO 2020 w Dubaju.

ZAKOŃCZONE
19.11 - 19.11
WEBINAR
11:00

„Łącząc umysły, tworzymy przyszłość” - temat przewodni wystawy Expo w Dubaju daje możliwość dowolnych interpretacji. Podczas najbliższego webinaru przyjrzymy się koncepcji Pawilonu Polskiego, ścieżkom, którymi będą przemierzać zwiedzający. Wystawa planowana na 2020 rok, ze względu na pandemię została przełożona na październik 2021 roku, planowo potrwa do końca marca 2022 roku.


expo-webinar-baner-2.png

Pawilon Polski został zaprojektowany przez pracownię WXCA i szwajcarskie studio Bellprat Partner. Spójna przestrzeń zaprasza zwiedzających do udziału, poznania świadomego, zrównoważonego życia w Polsce. Współpraca WXCA i Bellprat Partner w zakresie opracowania koncepcji pawilonu i ścieżki zwiedzania zaowocowała znalezieniem takich wyróżników naszego kraju, które zapadną w pamięć i serca zwiedzających. Hasłem ekspozycji jest: "Polska. Kreatywność inspirowana naturą”.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA