4 Design Days Pre-Opening Online

W tym roku wydarzenie 4 Design Days 2021 odbędzie się w dwóch odsłonach: Pre-Opening Online w dniach 28-29 stycznia oraz w maju, w tradycyjnej, stacjonarnej formie w Katowicach.

ZAKOŃCZONE
28.01 - 29.01
WYDARZENIE ONLINE

Przez dwa dni projektanci, architekci, inwestorzy, dostawcy i producenci związani z branżą wyposażenia wnętrz będą szukać odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące nieruchomości, designu i architektury.


W wydarzeniu online wezmą udział m.in.: Ivan Blasi, architekt, koordynator Nagrody Unii Europejskiej w konkursie architektury współczesnej, Paulina Grabowska, dyrektor generalna NASDRA Conscious Design, Justyna Boduch, członek zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich oddział Katowice, Ewa Kuryłowicz, architekt Kuryłowicz & Associates, Rainer Mahlamäki, architekt, współzałożyciel Lahdelma & Mahlamäki architects, Szymon Wojciechowski, architekt, współwłaściciel, prezes APA Wojciechowski. 

4DD wydarzenie online.png

Architekci porozmawiają m.in. o tym, w jaki sposób globalne pandemie XIX i XX wieku dały początek współczesnej architekturze oraz czy koronawirus zrewolucjonizuje dotychczasowe myślenie o przestrzeniach do mieszkania, pracy i spędzania czasu wolnego. Spotkanie zainauguruje wirtualna debata pt.: „Każda epoka wymaga innej formy. Cztery powody, dla których architektura i design zmienią się na zawsze“.


Program całego wydarzenia, które poprzedzi poprzedzi stacjonarną edycję 4 Design Days  tworzą trzy bloki tematyczne: architektura, design i technologia, w ramach, których zaplanowano internetowe debaty na takie tematy jak: projekty „dobrze zmieszane“; budynki z zielonym przesłaniem; projektowanie dla zdrowia; 1,5-metrowe społeczeństwo w biurach, hotelach, handlu i przestrzeniach publicznych; mieszkania TrendWatch; patent na minidom; smart constructions; nowa bezdotykowa era; design na pokolenia oraz cel – zdrowy klimat, biznes meblowy bez śmieci i bez CO2.


Szczegółowa agenda i informacje o wszystkich panelach dyskusyjnych znajdziecie na stronie https://www.4dd.pl/2021/pl/program/442/ 

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Targi CHRiSPO 2024
OŻARÓW MAZOWIECKI
16.04
Spoga+gafa 2024
COLOGNE
16.06