Gala finałowa konkursu VASCO Integracja

Już dzisiaj, 18 maja o godz. 17.00 odbędzie się gala finałowa konkursu VASCO Integracja. Jest to wydarzenie zainicjowane przez VASCO Group, producenta ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych. To już dwunasta edycja konkursu, zrzeszającego architektów wnętrz z całej Polski.

ZAKOŃCZONE
18.05 - 18.05
ONLINE

Integracja branży architektonicznej to idea przyświecająca konkursowi VASCO od blisko 15 lat. Jego celem jest promocja najlepszych projektów wnętrz, w których wykorzystano grzejniki dekoracyjne VASCO, realizując tym samym strategię Sztuki pełnej ciepła. 


Zwycięzców obecnej 12. edycji konkursu poznamy już niebawem podczas gali finałowej, która w tym roku wyjątkowo, odbędzie się za pomocą platform online. Będzie transmitowana na żywo zarówno na stronie organizatora, jak i na Facebooku.


Oprócz ogłoszenia wyników zostaną przybliżone zarówno nagrodzone projekty, jak i ich autorzy. Przedstawiciele kapituły konkursowej, pod przewodnictwem Roberta Majkuta – designera i CEO w „Robert Majkut Designera LTD” – opowiedzą o refleksjach, jakie towarzyszyły im podczas weryfikacji i wyboru zwycięskich projektów, wiodących trendach, a także zmianach w architekturze wnętrz, jakie są nieuniknione w obecnych czasach.


Na przestrzeni lat do konkursu zgłoszono łącznie ponad 1800 projektów z przeszło 1500 pracowni. W tym roku konkurs również cieszył się niemałym zainteresowaniem. Jak  mówi Patrycja Michałek, Product Manager VASCO Group, Sekretarz Konkursu VASCO Integracja – Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń na bardzo wysokim poziomie, z wykorzystaniem kreatywnych i przemyślanych rozwiązań. Wiele z nich było odpowiedzią na zmieniające się potrzeby branży czy zagrożenia wynikające ze zmian klimatycznych.

plakat IG.jpg

Współpraca z najlepszymi

W tegorocznej, dwunastej edycji po raz pierwszy z organizatorami połączyło siły Stowarzyszenie Architektów wnętrz, które objęło patronat merytoryczny nad kategorią INNOWACJE. To obszar, w którym w tej edycji konkursu, architekci wnętrz projektowali kontenerowy domek letniskowy. Z ramienia SAW nadesłane projekty oceniali znani architekci: Robert Majkut, Paweł Sokół, Jacek Tryc, Agnieszka Stefańska, Roland Stańczyk, Magda Federowicz-Boule.


Konkursu VASCO Integracja skierowany był także do studentów, dlatego organizatorzy zaprosili do współpracy uczelnie wyższe, a nadesłane prace były również oceniane okiem wykładowców prestiżowych uniwersytetów w kraju: prof. Jana Sikory, dr Szymona Hanczara oraz dr hab. Beaty Dobryjanowicz. 

Masa niespodzianek

Organizator przygotował niespodzianki dla uczestników gali finałowej. Jedną z nich są vouchery na kolację w ekskluzywnej restauracji Atelier Amaro. Aby wziąć udział, należy polubić fanpage VASCO  oraz wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku. Więcej informacji na temat nagród zostanie ujawnionych na samej gali, na którą serdecznie zapraszamy.


AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA