Piknik Architekta z Virtus Studio – Poznajmy się

W imieniu studia Virtus pragniemy zaprosić Państwa na piknik urządzony z okazji Światowego Dnia Architektury, który odbędzie się 01.07.2022 o 15:30 w Błonia bistro w Krakowie na al. 3 Maja 51. Z tej okazji opuszczamy sale konferencyjne i wychodzimy w plener. Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia to „Poznajmy się”.

ZAKOŃCZONE
01.07 - 01.07
KRAKÓW
Błonia bistro al. 3 Maja 51

Wydarzenie skupione jest na spędzeniu przyjemnego czasu w gronie inspirujących osób tworzących świat designu i architektury. Celem spotkania jest nawiązanie trwałych relacji biznesowych, spędzając zarazem czas na dobrej zabawie w swobodnej atmosferze. Zapraszamy razem z osobami towarzyszącymi i dziećmi.

Virtus_poznajmy_sie.jpg

Na miejscu mogą się państwo spodziewać smacznego jedzenia, oraz zimnego piwa i prosecco. Organizatorzy przygotowali interesujące, związane z branżą warsztaty dla całej rodziny, takie jak malowanie papierowych lampionów i postarzanie drewna. Zadbano również o dzieci, na imprezie obecny będzie animator wraz z atrakcjami dedykowanymi najmłodszym. Imprezie do późnych godzin wieczornych będzie towarzyszyć muzyka na żywo.


Na wydarzeniu obecny będzie architekt Krzysztof Miruć, współwłaściciel uznanej pracowni L’AB architekci. Projektant podzieli się z gośćmi swoją wiedzą i inspiracją do codziennej pracy. 

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

IMM Cologne Spring Edition 2023
KOLONIA, NIEMCY
04.06
Cersaie 2023
BOLONIA
25.09