Webinar Studia Virtus - Kamienica Żelazko

Tematem najnowszego webinaru Virtus Studio z cyklu „Renowacje Zabytków” będzie jedna z ikon Poznania - kamienica „Żelazko”. Gościem specjalnym spotkania będzie Piotr Janowicz, prezes Constructa Plus - firmy, która odpowiadała za renowację ikonicznego budynku.

ZAKOŃCZONE
15.06 - 15.06
WEBINAR
11:00

Tematem webinaru Studia Virtus z serii „Renowacje Zabytków” będzie rekonstrukcja zabytkowej kamienicy „Żelazko” w Poznaniu. Gościem specjalnym spotkania będzie Piotr Janowicz, prezes Constructa Plus, firmy która odpowiadała za renowację ikonicznego budynku.

Mieszcząca się przy ul. Ogrodowej kamienica „Żelazko” to jeden z charakterystycznych budynków Poznania. Konstrukcja zachwyca swoim nietypowym wyglądem od XIX wieku i niezmiennie cieszy się popularnością, czego najlepszym dowodem jest przyznana Nagroda Prezydenta Miasta Poznania  im. Jana Baptysty Quadro za rok 2019.  

Virtus = renowacja zabytków.jpg

Wyjątkowość charakterystycznej kamienicy widoczna jest w każdym aspekcie. Oczy cieszy pięknie odwzorowana, przedwojenna elewacja wraz z odtworzoną charakterystyczną „wieżyczką”, która jest najlepszym dowodem na to jak pieczołowicie zaplanowano ten projekt. Współczesne rozwiązania techniczne w naturalny sposób łączę się tam z historycznym charakterem miejsca, utrzymując przy tym wszystkie walory użytkowe.

Udział w spotkaniu jest darmowy. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Targi HOME 2024
OŻARÓW MAZOWIECKI
28.02
Spoga+gafa 2024
COLOGNE
16.06