Czysta inspiracja - spotkanie z Jakubem Szczęsnym i marką Dyson Airblade™

Wspólnie z Virtus Studio zapraszamy na wydarzenie z serii Wieczór Architekta, które odbędzie się 8 listopada o godzinie 17:00 w Browarach Warszawskich.

ZAKOŃCZONE
08.11 - 08.11
WARSZAWA
Browary Warszawskie, Ul. Haberbuscha i Schielego 2, Warszawa
Baner Czysta Inspiracja Virtus Studio

Wspólnie z Virtus Studio zapraszamy 8 listopada do Browarów Warszawskich, gdzie odbędzie się spotkanie z cyklu Wieczór Architekta. Partnerem wydarzenia jest marka Dyson Airblade™, a wydarzenie uświetni gość specjalny — Jakub Szczęsny.


Dyson to marka technologiczna, od lat prowadząca liczne badania inżynieryjne i technologiczne Dyson tworzy liczne technologie rozwiązywania problemów urządzeń gospodarstwa domowego i segmentu komercyjnego. Dystrybutorem suszarek do rąk Dyson Airblade™ na rynku polskim jest firma w Polsce jest firma Fore Living Solutions, dostarczająca urządzenia premium do użytku w domach oraz obiektach komercyjnych. 


Jakub Szczęsny to wielozadaniowiec — architekt, dyrektor artystyczny, doradca do spraw sprzedaży. Zajmie się też działalnością pisarską i dydaktyczną. Podczas spotkania opowie o swojej pracy i czerpaniu inspiracji podczas tworzenia w wielu dyscyplinach.


AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

London Design Festival 2024
LONDYN, ANGLIA
14.09
Helsinki Design Week 2024
HELSINKI, FINLANDIA
06.09
Cersaie 2024
BOLONIA
23.09