OKK10lecie_2629-min.jpg

10-lecie OKK! PR

Jubileusz OKK! PR. odbył się 27 listopada 2022 r. w Pałacu Zamoyskich.

08 gru 2022

Pewna marka

Agencja specjalizuje się w tworzeniu wizerunków marek wnętrzarskich, architektonicznych i budowlanych. Zespół tworzy 10 specjalistów, którzy zajmują się zagadnieniami na różnych płaszczyznach: public relations, social media oraz influencer marketing. Uczestniczą oni również w organizacji webinarów i eventów. Firma powstała w 2012 roku, zatem lata w branży pozwoliły zapoznać się oraz zrozumieć potrzeby i wymagania klientów.

Doktryną CEO agencji – Olgi Kisiel-Konopka, jest sentencja Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Idąc tą myślą, swe obowiązki zamieniła w swoją pasję. Przez wiele lat budowania marki zyskała ona wielu klientów, którzy docenili ją za profesjonalizm i zaangażowanie. Te działania wykreowały silną pozycję marki na rynku.

OKK10lecie_2206-min.jpg
Jubileusz Agencji OKK! PR. Fot. Fot. Iwona Dziuk

Okrągły jubileusz

Jubileusz jest zawsze świetną okazją do spotkania się z pracownikami, klientami, dziennikarzami i wszystkimi innymi osobami wspierającymi działalność agencji. Około 200 gości uczestniczyło w imprezie, która odbyła się 27 listopada 2022 r., w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Oficjalną część poprowadziła Katarzyna Jaroszyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN. Następnie przyszedł czas na pojawienie się na scenie założycielki firmy, która podziękowała przybyłym gościom za dotychczasowy czas, który zaowocował w zaufanie, przyjaźnie, a przede wszystkim współpracę i jej efekty na najwyższym poziomie.

OKK10lecie_2629-min.jpg
CEO OKK! PR. Olga Kisiel-Konopka. Fot. Iwona Dziuk

„Przed nami nowa dekada i kolejne ekscytujące projekty. Bardzo się cieszę, że firmy, które powierzyły nam dbanie o swój wizerunek, doceniają nasze zaangażowanie, a także realizują pomysły i rozwiązania, które proponujemy. Słowa podziękowania należą się Zespołowi OKK! PR, który pracuje ze mną na co dzień. Wasze zaangażowanie daje Klientom poczucie bezpieczeństwa i buduje naszą siłę oraz wiarygodność. Raz jeszcze dziękuję Wam wszystkim za to, że byliście częścią naszego sukcesu i… działamy dalej! Nie zwalniamy tempa”. - powiedziała pełna wzruszenia CEO OKK! PR.

Mecenat i Partnerzy

Cały zespół został przedstawiony zebranym uczestnikom wydarzenia. Na imprezie królowały toasty, ciepłe słowa, gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów i rozwoju. O odpowiednią oprawę muzyczną zadbał DJ Seba Skalski, a całość dopełniał tort z warszawskiej cukierni Lukullus. Mecenasem wydarzenia była firma Samsung, która w ramach współpracy zaprezentowała najnowsze urządzenia AGD. Dzięki inteligentnym technologiom i współczesnemu wzornictwu goście mogli doświadczyć, jak można zmaksymalizować komfort w życiu codziennym. 

OKK10lecie_2380-min.jpg
Produkty firmy Samsung. Fot. Iwona Dziuk
OKK10lecie_2681-min.jpg
Krojenie tortu. Fot. Iwona Dziuk
OKK10lecie_2523-min.jpg
Goście wydarzenia. Fot Iwona Dziuk