Kolekcja Wonderstone.jpg

8 Pereł Ceramiki UE 2020 dla Ceramiki Paradyż

W tegorocznej edycji konkursu Perły Ceramiki UE produkty Ceramiki Paradyż otrzymały 8 nagród.

17 lut 2021

Prestiżowy konkurs mający na celu promowanie produktów, które wyróżniają się jakością i unikatowym wzornictwem, organizowany jest od 2004 roku przez kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych. Od wielu lat partnerem konkursu jest firma CAD Projekt K&A. Tegoroczna edycja odbywała się także pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich.  

Statuetki i dyplomy.JPG
Fot. Ceramika Paradyż

W wyróżnionych produktach dwie kolekcje: Wonderstone oraz Craftland zdobyły po dwie statuetki: Perłę Ceramiki UE 2020, oraz Perłę Dystrybutorów 2020. Kolekcje inspirowane cementem wchodzące w set Home of Concrete – Granddust oraz Moondust, drewnopodobną kolekcję Wildland oraz Smoothstone wyróżniono tytułem Perły Ceramiki. Nagrody w imieniu firmy odebrały dr Anna Tępińska–Marcinek, współwłaścicielka i członkini Zarządu Ceramiki Paradyż oraz Aldona Chudzicka, dyrektor działu rozwoju produktu w Ceramice Paradyż.

Kolekcja Granddust.jpg
Aranżacja sypialni z nagrodzoną kolekcją Granddust. Fot. Ceramika Paradyż

- Jesteśmy dumni, że w tak trudnym roku, jakim był 2020, udało nam się z sukcesem wprowadzić na rynek tak wiele wspaniałych kolekcji, które cieszą się ogromnym uznaniem klientów, partnerów biznesowych, ekspertów w dziedzinie wzornictwa oraz projektantów i architektów wnętrz. Wszelkie nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno firmie, jak i tworzonym przez nas produktom to zwieńczenie pracy całych zespołów oraz ogromna motywacja do dalszego działania- powiedziała Aldona Chudzicka, dyrektor rozwoju produktu w Ceramice Paradyż.

Od lewej_ Magdalena Kaliszuk-Barańska; przewodnicząca  Aldona Chudzicka; Anna Tępińska -Marcinek, współwłaścicielka Ceramiki Paradyż; Krystyna Wiśniewska, redaktor naczelna WPC.JPG
Od lewej: Magdalena Kaliszuk-Barańska (przewodnicząca Jury), Aldona Chudzicka (dyrektor działu rozwoju Ceramiki Paradyż), Anna Tępińska -Marcinek (współwłaścicielka Ceramiki Paradyż), Krystyna Wiśniewska (redaktor naczelna WPC). Fot. Ceramika Paradyż
Kolekcja Craftland.jpg
Nagrodzona kolekcja Craftland. Fot. Ceramika Paradyż