Lets Archi grafika.jpg

Artystyczne warsztaty Let’s Archi!

Architekci! Zapraszamy na warsztaty artystyczne osadzone w naturze.

07 wrz 2023

Życie i praca w ciągłym biegu utrudniają nam możliwości zatrzymania się, doświadczania natury i piękna. Codzienność popędza, wymusza szybkie decyzje, natychmiastowe działania i poszukiwania błyskawicznych rozwiązań z jak najlepszymi efektami. W tym szaleńczym pędzie zapominamy o relaksie i chwili na przemyślenia. Udział w warsztatach Let's Archi! pozwoli odzyskać balans i na nowo skupić się na sobie.Czym jest Let's Archi! ?


  • Przestrzenią artystyczną do pracy manualnej 
  • Okazja do spotkań branżowych, rozmów, budowania relacji biznesowych i przyjacielskich z osobami z całego kraju
  • Wydarzeniem, gdzie łączy się edukacja, artyzm i design oraz doświadczenie
  • Miejscem do pozyskania nowych informacji, umiejętności i rozwiązań, które warto wdrożyć w swojej pracowni projektowej


Idea Let's Archi! powstawała w mojej głowie od kilku miesięcy. Bowiem jeszcze w 2022 roku rozmyślałam o tym, jak zintegrować branżę architektury wnętrz, nie wydając kolejnego kursu o projektowaniu wnętrz lub o tym, jak tworzyć biznes w tym zakresie. Tak powstał pomysł warsztatów dla architektów wnętrz, podczas których doświadczą czegoś więcej niż prezentacje produktowe. A tym czymś będą warsztaty artystyczne, w pełnym tego słowa znaczeniu. - wyjaśnia Monika Staniec, pomysłodawczyni warsztatów Let's Archi.


Warsztaty Let’s Arhi! Oferują cenne wartości dla każdego świadomego architekta wnętrz: obcowanie ze sztuką i naturą, prace manualne, poznawanie i doświadczanie innowacji, budowanie swojego wizerunku jako architekta. Ponadto, poszerzanie i wymianę doświadczeń oraz bezcenne kontakty biznesowe. Podczas pracy nad projektem, architekci wnętrz nieraz łączą po kilka, kilkanaście dziedzin, które umożliwią stworzenie najlepszej, niepowtarzalnej aranżacji. Każda z dziedzin szybko i intensywnie się rozwija, dzięki czemu architekci mają do dyspozycji coraz to nowe, lepsze i bardziej innowacyjne rozwiązania do wnętrz. Architekt, aby realizować swoje projekty, otacza się najlepszymi.


Let's Archi! są odpowiedzią na potrzeby architektów. Kameralna grupa 30 osób będzie doświadczać, poznawać i dyskutować na branżowe tematy ze specjalistami. Tym, co wyróżnia warsztaty Let’s Archi! jest kontakt z naturą. Październikowe warsztaty będą odbywały się w pięknej okolicy, niewielkiej wsi położonej nad Wartą. 


Udział w warsztatach może pobudzić wyobraźnię, uwolnić umysł od trosk codzienności. Spotkania są podzielone na dwa intensywne, pełne atrakcji dni. Uczestnicy mają pewność, że poza warsztatami plastycznymi, uczestnicy otrzymają od partnerów wydarzenia kompletną i rzetelną wiedzę. 

Pierwszego dnia Let's Archi! organizatorzy zaplanowali zajęcia z gliną. Odbędą się w kameralnych grupach po 15 uczestników. Patronem zajęć jest Riwal Ceramika i Szkło. Oprócz tego uczestnicy mogą skorzystać z warsztatów kolażu z Ewą Ziembicką. Pierwszy dzień zakończy uroczysta kolacja dla uczestników.


Drugi dzień upłynie pod znakiem zajęć z budowania marki osobistej, które poprowadzi Mada Skibka. Ponadto odbędzie się 5 przeglądów wyposażenia wnętrz i rozwiązań, przygotowanych przez partnerów i wybranych producentów.


Let’s Archi! w założeniu ma być wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się w różnych zakątkach kraju. Docelowo, na lokalizację wybrano malowniczą wieś w okolicach Kłodzka na Dolnym Śląsku.


- Moje poczucie misyjności i wizjonerstwo połączyły właśnie siły i powstaje projekt dla mnie niezwykle ważny. Let's Archi! With me! - zaprasza Monika Staniec, architekt wnętrz, pomysłodawczyni.


Warsztaty są skierowane do architektów wnętrz z całego kraju i zagranicy. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zapewnia, że architekci otrzymają świeżą i najlepszą wiedzę branżową od specjalnie wybranych producentów oraz partnerów wydarzenia. To okazja do zdobycia ciekawych informacji, integrację środowiska projektowego oraz relaks w przyjemnej atmosferze.


Kiedy: 5 i 6 października 2023 roku

Gdzie: Nowe Miasto nad Wartą

Dla kogo: architekci i projektanci wnętrz


Bilety i rejestracja na wydarzenie na: www.letsarchi.com


stories o Lets Archi_05.png

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI