Promocja Hansgrohe 868x615.png

Baterie łazienkowe Hansgrohe – letnie promocje

Poznaj zalety armatury Hansgrohe i stwórz oszczędne i funkcjonalne łazienki w doskonałych cenach.

12 maj 2023

Postaw na jakość – w ofercie marki Hansgrohe znajdziemy produkty do łazienek prywatnych oraz inwestycyjnych. Promocja* obejmuje baterie umywalkowe, umywalkowe podtynkowe, baterie prysznicowe, wannowe oraz baterie bidetowe i zestawy prysznicowe.


*promocja trwa do 30.06 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

Baterie umywalkowe Hansgrohe

Seria Vernis Blend to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Baterie umywalkowe dostępne są w 2 wariantach kolorystycznych, chromie i czerni oraz dwóch wysokościach. Pasują zarówno do umywalek klasycznych, jak i stawianych na blacie bez otworu montażowego na armaturę. Modele objęte wiosenną promocją:


Akcesoria prysznicowe Hansgrohe

Żadna strefa kąpielowa z prysznicem nie będzie kompletna bez wygodnej w użytkowaniu słuchawki z opcją regulacji strumienia wody, drążkiem i wężem prysznicowym. Jeśli mamy ochotę na relaksujący prysznic w stylu SPA, warto kupić do łazienki ramię prysznicowe i deszczownicę. W promocji dostępne są następujące produkty z kolekcji Vernis Blend oraz Pulsify Select S:


Zestawy prysznicowe Hansgrohe

Wysokiej jakości komplety prysznicowe to sprawdzony sposób na poprawę funkcjonalności łazienki. Wybierz modele wyposażone w termostatyczną baterię oraz deszczownicę, dzięki którym zamienisz łazienkę w prywatny salon kąpielowy. Promocją objęte są zarówno komplety natynkowe jak i do estetycznego montażu podtynkowego. Rozwiązania technologiczne EcoSmart zapewnią obniżone zużycie wody zimnej i ciepłej, a co za tym idzie, zmniejszone koszty ścieków i energii. Baterie z systemem EcoSmart stabilizują ciśnienie wody i zapewniają wysoką wydajność strumienia.


Baterie prysznicowe Vernis Blend

Natynkowe baterie prysznicowe o uniwersalnym, jednouchwytowym kształcie. Doskonale sprawdzą się zestawione ze słuchawkami prysznicowymi Hansgrohe. Baterie są wyposażone w regulowane ograniczniki temperatury i ceramiczne mieszacze.


Baterie wannowe Vernis Blend

Klasyczne, ścienne baterie wannowe to propozycje do niemal każdej łazienki. Możemy dopasować do nich słuchawki prysznicowe na długim wężu – dzięki temu łatwiej umyjemy wannę i spłuczemy pozostałości piany z ciała i włosów. Baterie wannowe Vernis Blend są kompatybilne z większością akcesoriów marki Hansgrohe. Promocją objęte są dwa modele: