Perły ceramiki dla Ceramiki Paradyż.jpg

Ceramika Paradyż zdobywa Wielką Perłę Ceramiki z Diamentami

Ceramika Paradyż zdobywa główną nagrodę konkursu Perły Ceramiki EU 2021

18 mar 2022

Warszawski Dom Technika NOT gościł w środę, 16.03.22 uroczystą galę laureatów konkursu Perły Ceramiki EU 2021. Przyznane zostało 17 statuetek, w tym nagroda główna – Wielka Perła Ceramiki EU z Diamentami, którą otrzymała Ceramika Paradyż. Nagrodzone kolekcje wyróżniały się wzornictwem wpisującym się w światowe trendy oraz wysoką jakością.

Autor:
Redakcja
Perly Ceramiki - gala laureatów.jpg

Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, a jego początki sięgają 2004 roku. Głównym celem wydarzenia jest promocja produktów, które wyróżniają się jakością oraz unikalnym wzornictwem. Partnerem konkursu jest firma CAD Projekt K&A. Patronat honorowy objęty został przez Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Perły Ceramiki - gala laureatów.jpg

W tegorocznej edycji konkursu szczególnym uznaniem cieszyła się kolekcja wielkoformatowa kolekcja Monet Blue wchodząca w skład setu Paradyż My Way Monumental, którą nagrodzono Perłą Ceramiki UE 2021 i Perła Ceramiki Projektantów 2021. Nagrody otrzymały także sygnowane przez Gosię Baczyńską kolekcje Cold Princess i Unique Lady, które otrzymały Perłę Ceramiki UE 2021 oraz Perłę Dystrybutorów 2021. Jury doceniło także inne, ubiegłoroczne kolekcje polskiego producenta – zaprojektowane przez Gosię Baczyńską kolekcje Fashion Spirit, Night Queen oraz Noisy Whisper,  trzy inne serie należące do setu Monumental:  Ritual, Desire, Invisible oraz kolekcje  Serene i Freedom.


Łączna liczba nagród dla Ceramiki Paradyż przełożyła się na nagrodzenie marki nagrodą główną – Wielką Perłą Ceramiki UE 2021 z Diamentami. O klasie polskiej marki świadczy fakt, że jest to jej dorobku już 13 Wielka Perła w 18-letniej historii konkursu. 

Perły ceramiki dla Ceramiki Paradyż.jpg

Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że Wielka Perła Ceramiki z Diamentami po kilku latach wróciła do domu, do naszej Ceramiki Paradyż. Liczba otrzymanych w tegorocznej edycji statuetek jest zwieńczeniem ciężkiej pracy całego zespołu i świadectwem, że nasza odwaga i zupełnie nowe podejście do wzornictwa przemysłowego oraz całego procesu projektowego było dojrzałym i słusznym wyborem. Tylko w minionym roku z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek wiele wspaniałych kolekcji, cieszących się uznaniem klientów, partnerów biznesowych, ekspertów w dziedzinie designu oraz projektantów i architektów wnętrz. Wszystkie otrzymane nagrody to dla nas nie tylko ogromna satysfakcja, ale przede wszystkim motywacja do dalszej pracy. Chcemy i nadal będziemy inspirować pięknem  mówi Aldona Chudzicka, dyrektor działu rozwoju produktu w Ceramice Paradyż.