Aranżacja łazienki z subtelnymi dekorami

Contrail - najnowsza kolekcja Tubądzin

Seria płytek Contrail to nowa propozycja od marki Tubądzin. Kolekcja pozwala stworzyć przestrzenie do...

21 kwi 2020

Płytki pozwalają stworzyć przestrzenie do celebracji małych, codziennych przyjemności, w których odnajdziemy czas na relaks i odpoczynek. Kolekcja Contrail to ostatnia z propozycji ceramiki łazienkowej w formacie 30×60 cm. Każda z 11 serii produktów doskonale wpisuje się w najmodniejsze trendy. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie: od koloru roku Instytutu Pantone Classic Blue w kolekcji Reflection, elegancką grę światła i cienia oraz wyjątkową strukturę kolekcji płytek Muse, Modern Peral lub Plain Stone. Miłośnikom odważnego designu z pewnością spodoba się odważny design kolekcji Terraform i Tinta.

Bazę kolekcji Contrail stanowią płytki ścienne w formacie 59.8×29.8 cm inspirowane surowością betonu. Wariant gładki możemy uzupełnić strukturą z nieregularnymi, poziomymi pasami w wariancie Contriail STR. Dzięki nim stworzymy podstawę do dalszej aranżacji salonu, łazienek czy kuchni.

Detal płytek Contrail
Detale dekorów Contrail - Fot. Tubądzin
Tubądzin Contrail B STR
Dekor ścienny, 14,8x29,8 cm
sprawdź
Tubądzin Contrail B STR
Dekor ścienny, 14,8x29,8 cm
sprawdź

Dekor ścienny, 14,8x29,8 cm

 

Dekor ścienny, 14,8x29,8 cm

 

W serii Contrail znajdziemy dekory ścienne, które łączą dwie powierzchnie: połysk oraz mat. Doskonale odbijają światło, jednocześnie eksponują oryginalną, subtelną strukturę. Dekoracyjne płytki Contrail A i Contrail B STR mają wymiar 59.8×29.8 cm.

Contrail to doskonała propozycja płytek na wiosenny remont. W tym roku niespodziewanie dużo czasu spędzamy w mieszkaniach i domach. Niepewny czas i szybkie tempo zmian zmuszają nas do kreatywności. Szukamy rozwiązań, które pozwolą nam na nowo cieszyć wolnością, celebrować proste przyjemności i oraz dostarczą wytchnienia od stresujących sytuacji.

Aranżacja łazienki z subtelnymi dekorami
Aranżacja łazienki z subtelnymi płytkami Contrail. Fot. Tubądzin
Tubądzin Contrail A
Dekor ścienny, 14,8x29,8 cm
sprawdź
Contrail
Marka Tubądzin
sprawdź
#Pink chic
sprawdź
Tubądzin Contrail
Płytka ścienna, 29,8x59,8 cm
sprawdź
Tubądzin Contrail
Płytka podłogowa (gresowa), 59,8x59,8 cm
sprawdź
Tubądzin Contrail STR
Płytka ścienna, 29,8x59,8 cm
sprawdź

Serię Contrail uzupełnia listwa ścienna Steel Cognac w rozmiarze 59.8×2 cm w ciepłym odcieniu eleganckiego brązu. Nawiązuje kolorem do płytek gresowych Modern Ipe, o powierzchni imitującej naturalne drewno. Mają wymiar 119.8×19 cm i doskonale sprawdzą się na posadzkach, obok gresu Contrail. Klasyczne płytki podłogowe w formacie 59.8×59.8 cm.

Neutralna kolorystyka płytek z kolekcji Contrail doskonale sprawdza się zestawione z innymi płytkami Ceramika Tubądzin. Ciekawie wyglądają zestawione z płytkami Ciele e Terra Polvere Mat, projektu Doroty Koziary. Aranżując przestrzeń płytkami Contrail, możemy wykorzystać drewniane i kamienne dodatki oraz rośliny, które w naturalny sposób złagodzą surową strukturę kolekcji.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI