Nowoczesna kuchnia otwarta zdobiona płytkami z kolekcji Paradyż Diamante

Diamante - nowa kolekcja Ceramiki Paradyż

Nowa seria płytek uniwersalnych Diamante pozwoli stworzyć wiele oryginalnych aranżacji.

01 kwi 2020

Urządzając nowoczesne przestrzenie, z pewnością chcemy, aby były zachwycające i przyciągały wzrok. Wyjątkowy akcent mogą stanowić płytki z kolekcji Diamante. Wyrazista, patchworkowa grafika płytek w formacie 40×40 cm. Gresy w eleganckich odcieniach z pewnością odnajdzie się w wielu stylowych aranżacjach. Inspiracją do stworzenia kolekcji Diamante były tradycyjne kafelki i wzory vintage. Kolorowe płytki z motywami geometrycznymi pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni, takich jak łazienki czy kuchni. Kolekcja Diamante od marki Ceramika Paradyż będzie doskonale komponować się z ciemnymi meblami o klasycznych frontach, bielą i złotymi akcentami.

Nowoczesna kuchnia otwarta zdobiona płytkami z kolekcji Paradyż Diamante
Eklektyczna kuchnia z płytkami Diamante. Fot. Ceramika Paradyż
Paradyż Diamante Colour Gres Szkl. Mat. Mix C
Płytka ścienno-podłogowa, 40x40 cm
sprawdź
#Patchworkowe wzory
sprawdź
Paradyż Diamante Colour Gres Szkl. Mat. Mix A
Płytka ścienno-podłogowa, 40x40 cm
sprawdź
Diamante
Marka Paradyż
sprawdź
Paradyż Diamante Colour Gres Szkl. Mat. Mix B
Płytka ścienno-podłogowa, 40x40 cm
sprawdź

Wnętrza pełne ekspresji

Wzór na płytkach ceramicznych składa się z 4 kwadratów z geometrycznymi rysunkami, nawiązujący do modnych motywów patchwork i małych formatów. Każdy z wariantów jest utrzymany w eleganckich, stonowanych odcieniach beżu, ochry i szarości. W połączeniu z graficznymi dekorami nabierają nowego wyrazu. Kafelki możemy łączyć w dowolny sposób, tworząc wiele oryginalny zestawień. Kolekcja Diamante to doskonała propozycja do aranżacji powierzchni ścian i posadzek. Płytki uniwersalne możemy stosować w łazienkach, kuchni, przedpokoju czy nowoczesnym salonie.

Eklektyczne dekoracje

Jednym z najciekawszych trendów wnętrzarskich w tym sezonie projektowym jest eklektyzm. To trudna sztuka łączenia różnych stylów elementów pozornie do siebie niepasujących, aby uzyskać nowe, nieoczywiste aranżacje. Projektanci marki Ceramika Paradyż zadbali, aby kolekcja płytek Diamante pasowała do innych, modnych obecnie materiałów wykończeniowych, takich jak beton czy drewno. Kolorystykę płytek świetnie uzupełnią złote dodatki, np. armatura, uchwyty meblowe, nóżki czy inne elementy, takie jak lustra czy oprawy oświetleniowe. Oprócz złota możemy wykorzystać modną, butelkową zieleń, odcień classic blue lub ponadczasową i uniwersalną biel. To sprawia, że płytki możemy wykorzystać w aranżacjach na wiele sposobów: jako element centralny spajający kompozycję lub mocny akcent na fragmencie powierzchni w stonowanym otoczeniu.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI