Nowoczesna sypialnia z białymi płytkami Paradyż Elegantstone

Elegantstone – nowa kolekcja Ceramiki Paradyż

Unikalny wygląd onyksu stał się inspiracją do stworzenia nowej serii płytek – Elegantstone.

14 gru 2020

Surowa elegancja natury

Onyks to jeden z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych. Od wieków jest kojarzony z duchowością i wspieraniem pozytywnej energii. Kolekcja płytek Eleganstone spodoba się miłośnikom elegancji, luksusu i wewnętrznej harmonii. Jasne odcienie rozświetlą przestrzenie i zapewnią domownikom relaksującą atmosferę. Powierzchnia płytek jest inspirowana białym onyksem. Ten kamień o lat jest uważany za szlachetny minerał o cudownych właściwościach. Onyks jest również bardzo dekoracyjny – ma wyjątkowe użylenie i pięknie przepuszcza światło. Płytki Elegantstone udoskonale odwzorowują wygląd naturalnego onyksu dzięki dopracowanemu wzornictwu i innowacyjnej technologii zdobniczej. Pokryta delikatnie prześwitującymi żyłkami powierzchnia płytki subtelnie odbija światło i optycznie powiększy pomieszczenie.

Aranżacja nowoczesnej sypialni w z białymi płytkami z wzorem kamienia
Płytkami Elegantstone wykończymy nie tylko łazienki i kuchnie - idealnie odnajdą się też w stylowych sypialniach. Fot. Elegantstone
Paradyż Elegantstone Bianco Gres Szkl. Rekt. Półpoler
Płytka ścienno-podłogowa (gr. 9 mm), 59,8x59,8 cm
sprawdź
Paradyż Elegantstone Bianco Gres Szkl. Rekt. Półpoler
Płytka ścienno-podłogowa (gr. 10 mm), 59,8x119,8 cm
sprawdź
Elegantstone
Marka Paradyż
sprawdź

Dom pełen światła

Płytki utrzymane są w stonowanej kolorystyce bieli i beżu. Inspiracje czerpane z natury pozwolą stworzyć domową oazę. Półpolerowane płytki z serii Eleganststone nadają się do stosowania zarówno na ścianie, jak i na posadzce. Powierzchnia przypominająca onyks doskonale komponuje się z innymi materiałami, takimi jak naturalne drewno lub marmur. Jasne płytki ciekawie łączą się też z ciemnymi odcieniami. Elegantstone, tak jak i inne kolekcje Ceramiki Paradyż z całego setu Home of Stone doskonale wpisuje się w ideę nowoczesnego sposobu aranżacji wnętrz – Domu z Paradyża – który oferuje kreatywne, oparte na modułach sposoby wykończenia przestrzeni domowych.

Beżowa łazienka w stylu glamour
Kremowa aranżacja łazienki z płytkami Eleganstone. Fot. Ceramika Paradyż
Paradyż Elegantstone Beige Gres Szkl. Rekt. Półpoler
Płytka ścienno-podłogowa (gr. 10 mm) 59,8x119,8 cm
sprawdź
Elegantstone
Marka Paradyż
sprawdź
Paradyż Elegantstone Beige Gres Szkl. Rekt. Półpoler
Płytka ścienno-podłogowa (gr. 9 mm), 59,8x59,8 cm
sprawdź

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI