Franke Showroom.jpg

Franke otwiera firmowy showroom

Pod koniec lutego w podwarszawskim Homepark Janki zostanie otwarty firmowy showroom Franke.

26 lut 2020

Pod koniec lutego  w podwarszawskim Homepark Janki zostanie otwarty firmowy showroom Franke. Na 300 m2 ekspozycji będziemy mogli zobaczyć szeroką ofertę urządzeń szwajcarskiej marki.


Franke jest jednym z niewielu producentów na świecie, który może pochwalić się tak szeroką gamą urządzeń do kuchni. W nowym showroomie będziemy mogli objerzeć urządzenia, które usprawniają większość kuchennych prac: baterie, zlewozmywaki, płyty grzewcze, okapy, ekspresy do zabudowy, zmywarki. W ofercie Franke odnajdziemy także ekologiczne rozwiązania: baterię filtrującą na kapsułki, sortowniki, czy młynki zlewozmywakowe.

Franke Showroom.jpg

Showroom Franke ma stac się miejscem, do którego będziemy mogli zwrócić się o fachową, merytoryczną poradę, która pozowli nam zaaranżować funkcjonalną kuchenną przestrzeń.


Jest to także miejsce, które zostało stworzone z myślą o ludziach, dla których kuchnia jest prawdziwym sercem domu. Do tego miejsca będziemy zapraszać architektów, projektantów wnętrz czy pasjonatów gotowania. Chcemy tu stale gościć profesjonalistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i pasją z naszymi klientami – podkreśla Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR&Event Manager. 


Otwarcie showroomu zaplanowane jest na 29 lutego 2020. Salon będzie otwarty dla wszystkich od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 20:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 – 18:00. 

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI