Finalisci-Dobry-wzor_sierpien_20192.png

Franke Vital w finale konkursu Dobry Wzór 2019

Franke Vital, innowacyjna bateria do filtrowania wody, znalazła się w finale konkursu Dobry Wzór. Bateria...

26 sie 2019

Franke Vital, innowacyjna bateria do filtrowania wody, znalazła się w finale konkursu Dobry Wzór. Bateria otrzymała nominację w kategorii Dom nie tylko z powodu swojej pięknej formy, ale też z uwagi na nadzwyczajne walory użytkowe.

Finalisci-Dobry-wzor_sierpien_20196.png
Fot. Franke

Filtr kapsułkowy

Bateria Franke Vital to nowe podejście do filtrowania wody w domu. Dzięki niej mamy stały dostęp do świeżej wody o naturalnym smaku i pozbawionej 99% bakterii, wirusów i mikroplastiku. Vital wyposażona jest w kapsułkowy filtr umieszczony w dodatkowej wylewce. Nie ma więc konieczności instalowania żadnych urządzeń pod zlewozmywakiem. Posiadanie baterii w domu pozwala na znaczne ograniczenie ilości zużywanego plastiku (nie musimy już kupować wody butelkowanej), co ma niebagatelne znaczenie w dobie światowych zagrożeń ekologicznych. 

Finalisci-Dobry-wzor_sierpien_20195.png
Fot. Franke

Konkurs Dobry Wzór

Dobry Wzór to jeden z najbardziej prestiżowych polskich konkursów projektowych. Od początku lat 90. organizowanych jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Podobnie jak w latach ubiegłych konkursowi towarzyszy wystawa pokazująca finalistów. W tym roku najciekawsze projekty będzie można oglądać od 25 października do 1 grudnia w siedzibie Instytutu przy ulicy Świętojerskiej 5/7
 w Warszawie.

Finalisci-Dobry-wzor_sierpien_2019.png
Fot. Franke

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI