Łazienka glamour w kamieniu Tubądzin Brainstrom

Geometryczny dekor i gra kolorów w nowej kolekcji Tubądzin

Kolorystyka najnowszych kolekcji Ceramiki Tubądzin zapowiada zmieniającą się porę roku.

19 sie 2020

Jesienna paleta barw inspirowana jest pięknem naturalnych kamieni i szlachetnych kruszców – złota, miedzi i patyny. Nowoczesnego sznytu doda im obecność geometrycznych dekorów. Seria płytek Brainstorm jest pierwszą jesienną nowością w formacie 33x90. Pomimo niesprzyjających warunków biznesowych w branży, Grupa Tubądzin nie przestaje zaskakiwać odbiorców. Z końcem lata marka przestawi 3 nowe kolekcje, inspirowane modnymi wzorami natury. Pierwszą z nich jest kolekcja Brainstorm – oferująca odwzorowanie rysunku naturalnego kamienia na płytce oraz szlachetną grą światła i cienia.

Łazienka z dekoracyjną ścianą z geometrycznym wzorem
Kolekcja Brainstorm Ceramiki Tubądzin. Fot. Tubądzin
Tubądzin Brainstorm grey
Dekor ścienny, 32,8x89,8 cm
sprawdź
#Wnętrza z mozaiką
sprawdź
Tubądzin Brainstorm black
Płytka ścienna, 32,8x89,8 cm
sprawdź
Tubądzin Brainstorm grey
Płytka ścienna, 32,8x89,8 cm
sprawdź
Brainstorm
Marka Tubądzin
sprawdź

Ciemny, elegancki kamień w tonalnych odcieniach szarości, grafitu i czerni znajdziemy na 3 płytkach ściennych o wymiarach 32,8 x 89,8 cm. Powierzchnie każdej z nich poprzecinane żyłkami z dyskretnym dodatkiem miedzianego połysku. Dodaje on płytkom Brainstorm graphite i Brainstorm black, oryginalnej ekspresji i niezwykłego, magicznego charakteru. Użylenie płytek jest jednak na tyle dyskretne, że nie odwrócą uwagi od dekorów ściennych. Każda z płytek oferuje wiele nowoczesnych możliwości kreacji przestrzeni, dlatego sprawdzi się jednakowo dobrze w salonie, łazience czy w reprezentacyjnym holu wejściowym.

Ciemny kamień Tubądzin Brainstorm w stylowej łazience
Płytka ścienna Brainstorm black z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin. Fot. Tubądzin
Tubądzin Brainstorm black
Płytka ścienna, 32,8x89,8 cm
sprawdź
Brainstorm
Marka Tubądzin
sprawdź

Dekory w kolekcji Brainstorm nadadzą łazienkom wyraźnego, nowoczesnego charakteru. Do wyboru mamy dwa geometryczne wzory: Brainstorm grey oraz mozaika Brainstorm Graphite. Dekor Brainstorm grey 32,8 x 89,8 cm ma na powierzchni motyw złożony z trapezów we wszystkich odcieniach płytek i strukturalnymi akcentami w odcieniu miedzi. Powierzchnia pięknie opalizuje w grze światła i cienia. Płytkę z metalicznymi detalami warto wyeksponować na dobrze oświetlonej ścianie.

Mozaika Brainstorm Graphite ożywi wiele wyjątkowych wnętrz. Arkusz 32,1 x 19,6 cm nada powierzchni trójwymiarowe efekty. Świetliste akcenty w miedzianym kolorze układają się w dynamiczny wzór. Mozaikę możemy uzupełnić obecnością listwy Steel Copper. Listwa dekoracyjna 89,8 x 2,3 cm w nawiązującym do reszty elementów odcieniu miedzi. Ten delikatny dodatek możemy stosować niezależnie od innych dekorów – pięknie rozświetli łazienki, salony czy inne, wyjątkowe przestrzenie.

Mozaika z kolekcji Tubądzin Brainstorm
Mozaika Brainstorm Graphite z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin. Fot. Tubądzin
Brainstorm
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Brainstorm graphite
Mozaika, 19,6x23,1 cm
sprawdź

W serii znajdziemy też płytki gresowe Brainstorm grey i Brainstorm black o wymiarach 59,8 x 59,8 cm. Gresy podłogowe nadadzą aranżacjom wyrazisty lub łagodny charakter, w zależności od tego, na który wariant się zdecydujemy.

-25%
Tubądzin Brainstorm black LAP

Płytka podłogowa, 59,8x59,8 cm

177,00 PLN 132,80 PLN

Dostępność: 59,08 m2

-25%
Tubądzin Brainstorm grey LAP

Płytka podłogowa (gr. 11 mm), 59,8x59,8 cm

177,00 PLN 132,80 PLN

Dostępność: 111,66 m2