Beckers Designer Collection kolor Pixie

Kolory premium - nowe propozycje marki Beckers

Nowe propozycje kolorów w palecie Beckers Designer Collection. 6 wyjątkowych odcieni o chłodnej tonacji...

08 maj 2020

Szarości i odcienie błękitu to kolory uniwersalne, dzięki którym możemy stworzyć wiele wyjątkowych aranżacji w niemal każdym stylu. Kolory, w zależności od nasycenia i tonacji, mogą tworzyć wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne. W palecie Designer Collection marki Beckers znajdziemy teraz 6 nowych propozycji w chłodnych, stonowanych odcieniach: Milky, Modern Loft, Oxygen, Pixie, Promenade i Regatta. Świetnie sprawdzą się do stworzenia ponadczasowych wnętrz, dopasowanych do upodobań i temperamentu domowników.

Nowe kolory Beckers Designer Collection

Jadalnia jest miejscem, w którym spędzamy czas podczas spotkań i posiłków z rodziną i gośćmi. Warto zadbać więc o to, aby tworzyła komfortową i przyjazną przestrzeń. Delikatny błękit Pixie wprowadzi od pomieszczeń przyjemną atmosferę wyciszenia i spokoju, dzięki której spotkania w gronie bliskich staną się wyjątkową celebracją. Jeśli wolimy odważne stylizacje wnętrz,  możemy zastosować ciemny, przyciągający wzrok kolor Modern Loft. Zaskakuje oryginalnością, tworząc niebanalne tło to wnętrz w stylu industrialnym, ale nie tylko. Doskonale komponuje się z drewnianą ławą z masywnymi, metalowymi nogami oraz loftowymi dodatkami, takimi jak przemysłowa, czarna lampa.

Beckers Designer Collection kolor Modern Loft
Jadania w kolorze Modern Loft. Fot. Beckers

Błękity są znane z kojącego wpływu na psychikę człowieka. Odcień Promenade to jasny, wpadający w szarość odcień, który bardzo dobrze łączy się z klasyczną bielą – zestawienie przywodzi na myśl morskie fale. Dodatki z naturalnych materiałów, takich jak plecionka w piaskowym odcieniu tworzą w sypialni łagodny, relaksujący klimat.

Beckers Designer Collection kolor Promenade
Sypialnia w odcieniu Promenade. Fot. Beckers

Bardziej nasycone odcienie niebieskiego – Regatta i Oxygen, dodadzą wnętrzom wyrazu i pobudzą wyobraźnie. Kolory sprzyjają skupieniu, dlatego świetnie sprawdzą się w aranżacjach przestrzeni do pracy lub nauki. Ciekawym akcentem w pomieszczeniu będzie biała lampa o designerskich kształtach, wyeksponowanych na tle ciemniejszej ściany.

Becker Designer Collection kolor Regatta
Stylowa aranżacja kącika do pracy w odcieniu Regatta. Fot. Beckers

Więcej informacji o nowych kolorach Beckers Designer Collection można znaleźć na stronie stronie producenta pod adresem: www.beckers.pl.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI