Minimalistyczna łazienka w niebieskich płytach wielkoformatowych

Kolory, wzory i duże formaty – nowości marki Ceramika Tubądzin

Bogata oferta wzorów, kolorów i kształtów pozwoli użytkownikom wykreować komfortowe, dające ukojenie...

13 sty 2021

Nowe kolekcje na 2021 rok proponowane przez Tubądzin odpowiadają na wyzwania, z jakimi spotykamy się we współczesnej rzeczywistości. Dzięki nim zaaranżujemy przestrzenie wielofunkcyjne. Bogata oferta wzorów, kolorów i kształtów pozwoli użytkownikom wykreować komfortowe, dające ukojenie wnętrza. Klienci zyskają swobodę aranżacji przestrzeni indywidualnych, ale zgodnych z trendami współczesnego designu, który na długo pozostaną zachwycające.

Szaro-niebieska łazienka w nowoczesnej aranżacji
Seria Art Cement marki MONOLITS w zestawieniu z niebieskimi płytkami Curio. Fot. Tubądzin
#Dodaj dekor
sprawdź
Tubądzin Curio Blue Mix A STR
Płytka ścienna, 7,8x23,7 cm
sprawdź
Tubądzin Art Cement Graphite MAT
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź
Curio
Marka Tubądzin
sprawdź
Art Cement
Marka Tubądzin
sprawdź

Rok 2021 przynosi nowe wyzwania dla firmy. Marka Tubądzin słucha i odpowiada na potrzeby swoich klientów. Projektanci zdają sobie sprawę, że design płytek nie musi podążać wyłącznie za sezonową modą, ale przede wszystkim – oczekiwaniami i potrzebami użytkowników. Ubiegły rok przyniósł wiele nieprzyjemnych niespodzianek i niepewności, dlatego teraz szczególnie poszukujemy komfortu i wytchnienia w naszych domach. W gronie najbliższych, w przyjaznych i sprzyjających pogodnej atmosferze wnętrzach. Niezależnie od ich stylu, z pewnością szukamy nowych środków wyrazu. Kolekcje Ceramika Tubądzin oferują wolność wyboru dodatków i kreatywnego łączenia poszczególnych elementów serii. Stworzymy wnętrza surowe, industrialne, ale też pełne eleganckiego luksusu, inspirowanego kamieniami szlachetnymi.

Stylowa łazienka w wielkoformatowym graficie
Seria płytek Tin. Fot. Tubądzin
Tin
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Patina Plate White MAT
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x119,8 cm
sprawdź
#Back to black
sprawdź
Tubądzin Tin Graphite LAP
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź

W nowym sezonie projektowym projektanci Tubądzina proponują nam 3 wielkoformatowe kolekcje, inspirowane surowymi, industrialnymi loftami. W seriach Art Cement, Tin, Patina Plate znajdziemy dekoracyjne, rdzawe i postarzane powierzchnie. Inna wielkoformatowa seria Harmonic przypomina wyglądem naturalny kamień w delikatnych, beżowo-szarych, niemal transparentnych odcieniach. Serie Ambra Bianca i White Opal zainspirowały inne, szlachetne kamienie: biały bursztyn i opal. Ich luksusowe powierzchnie dają niezrównane efekty dekoracyjne, przywodzą na myśl wypoczynek na gorącej plaży i wprowadzają w optymistyczny nastrój. 

Wśród nowości znajdziemy też aż 4 nowości w serii formatów 30x75 cm. To kolekcje My Tones, Mild Garden, Goldgreen i Brass. Macchia ma z kolei niespotykany wymiar 33x90 cm. Miłośnicy kolorów i odważnego, wyrazistego wzornictwa z pewnością docenią nowe propozycje polskiego producenta.

Anna Skonka-Wojtysiak, Kierownik Działu Wzornictwa Grupy Tubądzin dodaje: - Naszej kreacji od zawsze przyświeca idea „pięknie się różnić”. Myśląc o nowych propozycjach kolekcji, tworzonych zawsze z myślą o naszych klientach, -staramy się oddać w ich ręce pełen wachlarz możliwości wzorniczych i dekoracyjnych. Nie inaczej było i tym razem. Przepiękne, pastelowe kwiaty – zaczerpnięte z przydomowego zielnika, a obok nich wysublimowany granat i elegancka, szmaragdowa zieleń w otoczeniu platynowych, lekko połyskujących dekoracji; zdecydowana, charakterna miedź cegiełek pośród industrialnej, patynowanej zieleni połączonej z cementowym cotto; a na koniec lekko posrebrzana płytka inspirowana metalem, zaprezentowana w bardziej eleganckiej i czystej formie, poprzez użycie różnorodnych faktur - od błysku płytki podstawowej po zdefiniowany akcent metalicznej barwy zatopionej w szkle oraz strukturalnych dekoracjach -to tylko krótka opowieść o tym, co pragniemy oddać w ręce naszych odbiorców. 

Kolekcje w formacie 30x75 cm Dots i Modern Basalt w tym stały się hitami sezonu jesień-zima Ceramiki Tubądzin.

Szaro-błękitna łazienka z płytkami lastryko
Bestsellerowa kolekcja Dots. Fot. Tubądzin
Tubądzin Dots Blue
Listwa ścienna, 1,5x74,8 cm
sprawdź
Tubądzin Dots Grey STR
Płytka ścienna, 29,8x74,8 cm
sprawdź
Dots
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Dots Graphite
Płytka ścienna, 29,8x74,8 cm
sprawdź

Wśród nowości nie mogło zabraknąć nowych propozycji zaprojektowanych przez projektanta Macieja Zienia. Już niedługo pojawią się 4 premiery w formatach 33x90 cm: Boho, Timeless, Funky i Sophisticated. To gratka dla miłośników charakterystycznego stylu Macieja Zienia.