konkurs_2019_1080x1018www — kopia.png

Konkurs "BETON we wnętrzu"

Zapraszamy do udziału w konkursie BETON we wnętrzu. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych koncepcji...

14 paź 2019

Po raz drugi marka FutuBeton - producent betonowych posadzek dekoracyjnych wraz z Partnerami markami Zięta Prozessdesign oraz BoConcept ogłosiła konkurs na najlepszy projekt. Przedsięwzięcie skierowane jest do profesjonalistów zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych oraz studentów wydziałów architektury oraz kierunków artystycznych.

konkurs_2019_1080x1018www.png

CEL KONKURSU
Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych koncepcji wnętrz mieszkalnych lub obiektów publicznych z wykorzystaniem produktów marek FutuBeton, Zięta Prozessdesign oraz BoConcept w projektowanych wnętrzach. Bogaty asortyment marek stwarza ku temu wyjątkowe możliwości, a wyzwanie jest tym ciekawsze, że projekt dotyczy zarówno wnętrz mieszkalnych jak też publicznych . Szukamy takich sposobów zastosowania betonu marki FutuBeton, które będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale też oryginalną, autorską wizją. Produkty z oferty naszych Partnerów dodatkowo nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i promocyjne wsparcie.

NAGRODY
NAGRODA GŁÓWNA
Produkt wraz z usługą do wykonania podłogi oraz profesjonalna sesja zdjęciowa; Pin set (3 wieszaki okrągłe) oraz stołek Plopp standard w kolorze czarnym lub białym od Zieta Prozessdesign; Voucher wartości 1000 zł od BoConcept.Dodatkowo roczna promocja na portalu Graffus.


WYRÓŻNIENIA
(2 wyróżnione prace otrzymają):
I wyróżnienie - choinka z czarnej stali lakierowanej z kolekcji Zieta Prozessdesign + voucher wartości 500 zł od BoConcept;

II wyróżnienie - zestaw HOT HEART serce/wieszak do wypiekania z kolekcji Zieta Prozessdesign + voucher wartości 500 zł od BoConcept.


NAGRODA DODATKOWA:
Praca wskazana przez portal Graffus - otrzyma 6 miesięczną reklamę banerową.


BRIEF
Zadaniem Uczestników konkursu jest opracowanie projektu wnętrza mieszkalnego lub obiektu użyteczności publicznej. W pracy konkursowej należy wykorzystać produkty z oferty marek: FutuBeton, Zięta Prozessdesign oraz BoConcept.

TERMINY KONKURSU

7.10.2019 r.- start konkursu
3.01.2020 r. godz. 16.00 - koniec zgłaszania prac konkursowych
17.01.2020 r. - ogłoszenie wyników

STRONA KONKURSOWA
www.futubeton.pl/BETONweWnetrzu2019

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI