FORBO FURN KIDS 22.jpg

Konkurs Linoleum od nowa

Producent linoleum meblowego – Forbo Floornig Polska ogłasza konkurs na najlepszą realizację z użyciem...

12 mar 2020

Forbo Flooring Polska – producent linoleum meblowego, ogłasza pierwszy w Polsce konkurs na najlepszą realizację z użyciem Linoleum Meblowego firmy Forbo. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych polskich projektów oraz realizacji z wykorzystaniem ekologicznego Linoleum Meblowego w branży wykończenia wnętrz, oraz meblarskiej.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: Najlepszy Projekt i Najlepsze Wykonanie. Mogą w nim wziąć udział zarówno młodzi architekci, projektanci wnętrz, designerzy, a także studenci architektury i ASP, jak również wykonawcy – stolarze oraz producenci mebli. Nagrodą główną w obu kategoriach jest 5 tys złotych, publikacje w prasie oraz wsparcie medialne. 

Konkurs_FORBO.png


Nasz konkurs jest odpowiedzią na potrzeby rynku w Polsce – mówi Maciej Kloc, Forbo Flooring Polska. Producenci mebli szukają dziś ekologicznych materiałów wykończeniowych dobrej jakości. Zależy nam na zapoznaniu architektów, projektantów, designerów i stolarzy z materiałem, który jest szeroko stosowany na całym świecie, natomiast w Polsce, mimo dużego wzrostu sprzedaży, ciągle pozostaje niszowy. Oferujemy wsparcie szkoleniowe, produktowe, merytoryczne i technologiczne przez cały okres projektowania i realizacji.

Furniture_Linoleum_4155_reference1_table.jpg
Fot. materiały prasowe

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez jury, które zrzesza ekspertów z wielu dziedzin. Nadesłane prace konkursowe ocenią m.in: Michał Piernikowski (dyrektor Łódź design), Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz (Grynasz Studio), Szymon Hanczar (ASP Wrocław), Dominika Zielińska (Workplace), Tomasz Augustyniak, Aga Kobus i Grzegorz Goworek (Studio.O.), Magdalena Federowicz-Boule (SAW, Tremend), Katarzyna Borkowska i Tomek Pydo (Kabo&Pydo), , Agata Frątczak (SAW, MADAMA),  Katarzyna  Księżopolska (redaktor naczelna MAGAZIF), , Małgorzata Szczepańska (redaktor naczelna Elle Decoration), Anna Grużewska (redaktor naczelna Czas na Wnętrze), Dominika Olszyna (Wp.pl / Wp Dom) i Agnieszka Gruszczyńska-Hyc (redaktor naczelna urządzamy.pl). Przewodniczącym konkursu jest architekt Jacek Tryc – jeden z założycieli Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Markę Forbo Flooring System w jury będzie reprezentowała Marijke Griffioen ekspertka w dziedzinie Furniture Linoleum.


Organizatorem Linoleum od nowa jest Forbo Flooring Polska. Konkurs wspiera firma Laminart – importer i generalny przedstawiciel uznanych światowych producentów materiałów do produkcji mebli oraz zabudowy wnętrz.

Więcej informacji o konkursie: forbo-flooring.pl

Furniture_Linoleum_craftmanship_4132_sandpaper2.jpg
Fot. materiały prasowe
Furniture_Linoleum_craftmanship_4164_cutting_machine.jpg
 
Furniture_Linoleum_craftmanship_4164_4181_stools.jpg
 
Furniture_Linoleum_craftmanship_4181_stool3.jpg
 
FORBO FURN KIDS 22.jpg
 
CapheCafe_1.jpg
Fot. materiały prasowe

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI