gala_collezione_sofa_voss_aranż.jpg

Konkurs Markslöjd Polska i Gala Collezione dla architektów

Zgłoś swój projekt do udziału w konkursie z pulą nagród 10 000 zł!

08 paź 2021

Zgłoś swój projekt do udziału w konkursie z pulą nagród 10 000 zł! DobrzeUrzadzone.ART to to konkurs skierowany do architektów i projektantów wnętrz, organizowany przez Markslöjd Polska i Gala Collezione. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny oraz dołączyć plik z projektem wnętrza w stylu skandynawskim (moodboard, wizualizację 3D lub zdjęcie z realizacji). Termin nadsyłania prac upływa 15 października 2021 r.

voss_narożnik_.jpg
Fot. Gala Collezione

Spośród zgłoszonych projektów jury wyłoni 3 najciekawsze projekty, które następnie zostaną poddane ocenie użytkowników portalu Facebook na profilu marki Markslöjd Polska. Głosowanie w mediach społecznościowych będzie odbywać się w dniach 18-24 października 2021 r. Zwycięski projekt, który otrzyma najwięcej reakcji „Lubię to” otrzyma nagrodę główną w postaci

vouchera o wartości 4000 zł na produkty z oferty Markslöjd Polska,

- vouchera o wartości 2500 zł na produkty z oferty Gala Collezione,

- roczne licencje oprogramowania SketchUp oraz V-Ray dla SketchUp o wartości ok. 4000 zł.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się podczas tegorocznych targów Warsaw Home w Nadarzynie. Więcej informacji na temat konkursu jest dostępnych na oficjalnej stronie internetowej: www.dobrzeurzadzone.art.


NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI