konkurs Tubądzin  (2).png

Konkurs na projekt toalet w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt toalet Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Stwórz...

04 sie 2022

Podczas tegorocznej edycji Tubądzin Design Awards uczestnicy mogą zgłaszać prace w nowej kategorii CultureFORM. Zadaniem konkursowym jest stworzenie koncepcji toalet w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie z wykorzystaniem produktów Grupy Tubądzin. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby zaprojektować wnętrza w tak wyjątkowym miejscu.


konkurs Tubądzin  (1).png
Fot. materiały prasowe Tubądzin


Zadanie dodatkowe kategorii CultureFORM to prawdziwe wyzwanie. Realizując je, należy wziąć pod uwagę nie tylko własną wizję opartą na stylu Teatru Wielkiego, ale również potrzeby gości. Stworzenie przestrzeni idealnie wpisującej się w atmosferę miejsca, z najwyższą troską o detale – tego właśnie poszukujemy. Stawiamy na prace zgrabnie łączące ze sobą kulturę oraz sztukę, a przy tym uwzględniające wygodę odwiedzających. – opowiada Ewa Kryszkiewicz, Manager Działu Rozwoju i Współpracy z Architektami Grupy Tubądzin. – Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności oraz kreatywności, a także stworzenia fragmentu architektury tak wspaniałej instytucji, jaką jest Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie. – podsumowuje.


konkurs Tubądzin  (1).jpg

Konkurs skierowany jest zarówno do architektów, jak i studentów kierunków związanych z architekturą wnętrz. Projekt koncepcyjny toalet powinien zachowywać istniejący układ, lokalizację pionów, drzwi wejściowych.


W zakres opracowania wchodzą:

  • toaleta damska z 2 przedsionkami (2 miski WC, 3 umywalki) i wydzielonym pomieszczeniem stanowiącym toaletę dla osób niepełnosprawnych (1 miska WC, 1 umywalka),


  • toaleta męska z przedsionkiem (2 miski WC, 3 pisuary, 2 umywalki) i wydzielonym pomieszczeniem stanowiącym toaletę dla osób z niepełnosprawnościami (1 miska WC, 1 umywalka).
konkurs Tubądzin  (2).png
Fot. materiały prasowe Tubądzin

Organizatorzy czekają na prace konkursowe do 30 listopada 2022 roku, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji można znaleźć na stronie Tubądzin Design Awards www.tubadzin.pl/design

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI