Monika Faidi - Parasite_Fot. materialy prasowe Forbo.jpg

„Linoleum od nowa” – ostatnie dni na zgłoszenia

Do 31 października trwa konkurs „Linoleum od nowa” organizowany przez Forbo Flooring Polska.

21 paź 2020

Konkurs skierowany jest do projektantów, architektów, studentów Akademii Sztuk Pięknych oraz wykonawców, stolarzy i producentów mebli. Zgłoszenia będą oceniane w dwóch kategoriach: Najlepsze Wykonanie i Najlepszy Projekt.

Plakat 31.10.jpg

Nadesłane prace będzie oceniać jury w którym zasiądą przedstawiciele świata architektury i designu, min. arch. Jacek Tryc, arch. Jan Sikora, Katarzyna Borkowska i Tomasz Pydo, Szymon Hanczar, Tomasz Augustyniak, Dominka Zielińska i Marta Niemywska-Grynasz oaz Dawid Grynasz. Na zwycięzców czeka nagroda finansowa w wys.5 tys złotych oraz wsparcie medialne.

Mili-Mona Salokannel - Viisto folded_Fot. materialy prasowe Forbo.jpg
Fot. materiały prasowe Forbo

Ekologiczny materiał

Do wytwarzania linoleum wykorzystuje się olej lniany, mączkę drzewną, kredę oraz żywicę z odżywiczanych drzew, dzięki czemu linoleum jest w pełni naturalnym i biodegradowalnym materiałem.

Monika Faidi - Parasite_Fot. materialy prasowe Forbo.jpg
Fot. materiały prasowe Forbo

Patronat medialny: Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Domni.pl, Czas na Wnętrze, Design Alive, Architektura, Foorni.pl, Archinea.pl, designteka.pl, MAGAZIF, Archimania.pl, Point of design, Homebook.pl,  Wnętrzadomów.pl, urządzamy.pl 


Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/konkurs-furniture-linoleum/psoj83

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI