Paradyż_wielki_format.jpg

Monumental - wielki format od Ceramiki Paradyż

Siedem nowych kolekcji płytek od Ceramiki Paradyż to świetna okazja dla wszystkich entuzjastów dużych...

31 maj 2021

Seria Monumental od Ceramiki Paradyż to prawdziwa gratka dla entuzjastów płytek wielkoformatowych. W skład serii wchodzi 7 ekskluzywnych kolekcji inspirowanych kamieniem i betonem, które zachwycą każdego fana maksymalizmu. Monumental to płytki dla odważnych i wymagających klientów.

Wielkoformatowe piękno

Monumental to połączenie światowej klasy wzornictwa, wyjątkowej kolorystyki i najwyższej jakości wykonania. Płytki o imponujących rozmiarach 60x120 cm, 120x120 cm (grubość 9mm) oraz 120x280 cm (grubość 6mm) wiernie oddają wygląd takich materiałów jak kamień czy beton, stając się alternatywą dla coraz mniej dostępnych i bardzo kosztownych surowców występujących w naturze. Płytki z najnowszych kolekcji gwarantują zachwycające efekty wizualne, znajdując zastosowanie zarówno we wnętrzach domowych, jak i na elewacjach domów rodzinnych czy budynków w przestrzeniach publicznych. Dzięki ich zastosowaniu możemy uzyskać jednolite powierzchnie pasujące do każdej aranżacji.

Przestronny salon ze schodami w kamiennej płytce Paradyż Authority
Wielkoformatowe płytki doskonale wpasują się w nowoczesne wnętrza. Fot. Ceramika Paradyż
Paradyż Authority Graphite Gres Szkl. Rekt. Mat
Płytka uniwersalna, 120x280 cm
sprawdź
#Łagodne szarości
sprawdź
Authority
Marka Paradyż
sprawdź
Paradyż Authority Graphite Gres Szkl. Rekt. Mat
Płytka uniwersalna, 120x120 cm
sprawdź
#Duże formaty
sprawdź

Szlachetne kolory Monet Blue

Wachlarz zastosowanych w secie Monumental różnorodnych typologii graficznych, to najbardziej poszukiwane i pożądane obecnie przez klientów wzornictwo. Jego kwintesencją jest kolekcja Monet Blue. Niesamowicie trendowa błękitna kolorystyka, podbita granatem z kontrastującymi rdzawymi żyłami, wydobywa z naturalnego kamienia jego najbardziej malarskie elementy. Propozycja dostępna tylko w polerze oddaje indywidualne podejście Ceramiki Paradyż do projektowania oraz nowe spojrzenie marki na aranżację przestrzeni.

Recepcja hotelowa w polerowanej wielkoformatowej płycie
Kolekcja Monet odnajdzie się doskonale zarówno w prywatnych jak i publicznych przestrzeniach. Fot. Ceramika Paradyż
#Duże formaty
sprawdź
Paradyż Monet Blue Gres Szkl. Rekt. Poler
Płytka uniwersalna, 120x280 cm
sprawdź
#Inspirowane marmurem
sprawdź
Monet
Marka Paradyż
sprawdź

Ekskluzywne piękno

Wśród prezentowanych nowości znajdziemy także ponadczasową, elegancką calacattę w ciepłej tonacji wzoru Horizon Gold, ekskluzywny i magiczny onyks z rdzawo-złotym użyleniem w kolekcji Invisible czy awangardowy, głęboko wybarwiony i urzekający czarny marmur - Desire Black. W serii nie mogło zabraknąć również spokojniejszych propozycji inspirowanych kamieniami, takimi jak pulpis w kolekcji Ritual czy marmur silver root we wzorze Visioner, dostępnym tylko w polerze. Natomiast dla zwolenników minimalistycznych i industrialnych przestrzeni w stylu loftowym, dedykowane są wzory cementowe z kolekcji Authority w dwóch odcieniach szarości.

Wnętrze sklepu wykończone wielkoformatową płytką Paradyż Visioner
Elegancka szarość płytek Visioner to dobry wybór dla entuzjastów klasycznej kolorystki. Fot. Ceramika Paradyż
Visioner
Marka Paradyż
sprawdź
Paradyż Visioner Grey Gres Szkl. Rekt. Poler
Płytka uniwersalna, 120x280 cm
sprawdź
#Inspirowane marmurem
sprawdź

Monumental od Ceramiki Paradyż to świeże i odważne spojrzenie na tematykę wielkich formatów. Seria ta to maksymalizm w najlepszej postaci i doskonały przykład odkrywczego podejścia do tematu, który teoretycznie nie mają nas już czym zaskoczyć. Nowe kolekcje stanowią duże wzmocnienie już i tak bardzo imponującego portfolio twórców, którzy na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w temacie płytek wielkoformatowych.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI