W kolekcji odnajdziemy sofy i fotele modułowe, stoliki kawowe, które wspólnie tworzą wyjątkowy charakter kolekcji.

Sofa Wadi i Raksa
Konstrukcja formy sofy Wadi oparta jest na połączeniu wąskich modułów, dzięki czemu bez problemu dopasujemy ją do każdego wnętrza. Zaletą sofy jest zdejmowany pokrowiec, który pomaga utrzymać sofę w czystości. W przypadku sofy Raksa, pokrowiec możemy także zdjąć z podstawy i podłokietników.

Fotel Tupak
Cechą charakterystyczną foteli jest organiczna forma i siedzisko ze zintegrowaną poduszką lędźwiową. Stabilna, drewniana konstrukcja na toczonych nogach, podkreśla formę siedziska.

Stoliki kawowe Oo i Nato
Obie kolekcje stolików kawowych charakteryzują się wyważonymi proporcjami, możliwością dowolnego zestawiania i tworzenia ciekawych aranżacji. Stoliki Oo to modele z okrągłymi blatami, różnice się wysokością i średnicą. Obręcz okalająca metalową podstawę jest charakterystycznym detalem.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI
