Tikkurila Feel the Color_Classic.jpg

Nowa odsłona kolekcji Feel the Color marki Tikkurila

Producent farb Tikkurila prezentuje najnowszą odsłonę kolorów z kolekcji Feel the Color. To aż 216 najpopularniejszych...

20 mar 2020

Tikkurila prezentuje nowy system kategoryzacji kolorów, aby ułatwić wybór najlepszej z barw do naszego wnętrza. Palety korespondujących ze sobą kolorów pogrupowane zostały według przynależności do 6 stylów aranżacyjnych. To rozwiązanie sprawia, że łatwiej określimy charakter nowego wnętrza. Palety Feel the Color inspirują do kolorystycznej zabawy i odkrywania nowych możliwości. W zależności od indywidualnych upodobań każdy z nas z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Palety oferują rozwiązania skierowane do miłośników ponadczasowej prostoty oraz odważnych kolorów i nietuzinkowych połączeń. Z kolorami marki Tikkurila każde wnętrze zyska swój niepowtarzalny, osobisty styl.

Tikkurila Classic

Tikkurila Feel the Color_Classic.jpg
Styl Classic z kolekcji Feel the Color

Ponadczasowy, spokojny i stonowany. Styl Classic jest pełen harmonii, dlatego najlepiej odnajdą się w nim stonowane, naturalne beże, szarości czy winny burgund. Te kolory dodadzą wnętrzom klasy i szlachetnego uroku.

Eclectic

Tikkurila Feel the Color_Eclectic.jpg
Styl Eclectic z kolekcji Feel the Color

Paleta kolorów Eclectic oferuje nieskrępowaną zabawę odważnymi kolorami. Żywe, radosne kolory i bogate zestawienia detali i tekstur stworzą aranżacje utrzymane w beztroskim, niezobowiązującym klimacie.

Bohemian

Tikkurila Feel the Color_Bohemian.jpg
Styl Bohemian z kolekcji Feel the Color

Wnętrza urządzone w stylu Bohemian będą stawiały na naturalność i prawdziwość. Kolory z tej kolekcji oscylują wokół neutralnych odcieni i ciepłych, przytulnych barw. Feel the Color Bohemian tworzą we wnętrzach zapraszającą atmosferę, którą możemy uzupełnić detalami z nutą egzotyki lub osobistymi dodatkami, najlepiej wyrażającymi naszą osobowość.

Nostalgic

Tikkurila Feel the Color_Nostalgic.jpg
Styl Nostalgic z kolekcji Feel the Color

Miłośnikom stylów retro i inspiracji przeszłością z pewnością spodoba się paleta stylu Nostalgic. To wyborowa mieszanka kultowych odcieni, które możemy łączyć ze współczesnymi dodatkami. Nostalgiczna przeszłość może doskonale uzupełniać i kreować nowoczesne wnętrza!

Luxurious

Tikkurila Feel the Color_Luxurious.jpg

To propozycja skierowana do wielbicieli elegancji i klasy. Kolekcja odcieni w stylu Luxurious urzeka przepychem i wysmakowanym gustem. Stworzymy z nią wytworne wnętrza z delikatną nutą inspiracji retro. Głębokie, aksamitne odcienie i szlachetne materiały wykreują wiele wyjątkowych przestrzeni.

Modern

Tikkurila Feel the Color_Modern.jpg
Paleta Modern z kolekcji Feel the Color

Styl z paletą Modern świetnie odnajdzie się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Stawia na funkcjonalność i prostotę rozwiązań, dlatego każdy z kolorów jest doskonale dobrany i przemyślany. Stworzymy aranżacje utrzymane w harmonijnych, neutralnych tonacjach, ale z zaskakującym efektem.

Tikkurila_nowa paleta kolorow Feel the Color.jpg
Fot. Tikkurila

Więcej informacji na temat nowej kolekcji Feel the Color marki Tikkurila i stylów aranżacyjnych znajduje się na stronie: www.tikkurila.pl. Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku.