Łazienka w kolekcji Nova Pro Premium

Nowa odsłona kolekcji Nova Pro Premium

Perfekcyjna łazienka w zasięgu reki? Z NOVA PRO PREMIUM wszystko jest możliwe.

02 kwi 2020

Kolekcja produktów NOVA PRO PREMIUM to odświeżone wydanie kultowej już serii Nova pro, dostępnej w ofercie marki koło już prawie od 30 lat. Stale udoskonalana i rozwijana o kolejne produkty seria wyposażenia łazienkowego należy do grona bestsellerów marki KOŁO. W 2020 roku poznamy kolejną odsłonę kolekcji – czym zaskoczy nas tym razem? Seria Nova Pro Premium to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych łazienek – oferuje produkty funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami wzornictwa. Łączy najlepsze, sprawdzone i doceniane przez użytkowników Nova Pro z nową jakością. Produkty spod szyldu Nova Pro znajdziemy w. innymi w kolekcjach ceramiki Bez Barier oraz Pico, dzięki czemu doskonale dopasujemy je do potrzeb naszej łazienki. Musimy podkreślić, że oprócz wysokiej funkcjonalności i jakości produktów Nova Pro Premium, utrzymano ich atrakcyjne ceny.

Biało-szara łazienka z meblami modułowymi Nova Pro Premium
Kilka wariantów wykończenia mebli oferuje nowe możliwości aranżacji. Fot. Koło

Klasyczne rozwiązania i nowy design

Nova Pro Premium oferuje nowoczesne, dopracowane miski WC o dopracowanym wzornictwie. W odświeżonej wersji kolekcji znajdziemy modele stojące i podwieszane, krótkie o długości tylko 49 cm (doskonałe do małych łazienek), toalety podwyższone aż o 5 cm wysokości, oraz wiele rozwiązań dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Każda z nich ma estetyczne, zakryte lub półotwarte mocowania, dzięki czemu prezentują się nienagannie w nowoczesnych aranżacjach. Miski ustępowe są wykonane z wysokiej klasy ceramiki, co sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałe na obciążenia i codzienne użytkowania. Każdy z modeli w nowej serii został zaprojektowany w technologii Rimfree®. Bezrantowe toalety są łatwe w utrzymaniu w higienicznej czystości.

Toaleta bezkołnierzowa Nova Pro Premium
Toaleta z serii Nova Pro Premium z wolnoopadającą deską. Fot. Koło

System modułowy – zaprojektuj własne trendy

W kolekcji Nova Pro Premium znajdziemy także nowoczesne, modułowe zestawy meblowe o niskim rancie typu slim rim o wysokości zaledwie 17 mm. Szafki występują w 4 szerokościach: 55, 60, 80 oraz 100 cm. Możemy wybierać spośród modeli z szufladami lub drzwiczkami. Meble dostępne są w 4 wariantach wykończenia, których odcienie łatwo dopasujemy do wielu nowoczesnych aranżacji łazienek. Meble z rodziny Nova Pro Premium to również praktyczne modele mebli wiszących oraz szafki z lustrem. Są wykonane z wysokiej jakości płyty wilgocioodpornej. W szufladach mebli możemy używać dodatkowych organizerów lub wyposażyć szafki z lustrem w elementy oświetleniowe. Meble mają również możliwość montażu w wariantach stojących.

Szafki pod umywalkę z szufladami Nova Pro Premium
Szafki pod umywalkę z szufladami Nova Pro Premium. Fot. Koło
Zestaw mebli modułowych z kolekcji Nova Pro Premium
Zestaw mebli Nova Pro Premium z szafką pod umywalkę z szufladami. Fot. Koło

Forma zestawów meblowo-ceramicznych oferuje przemyślane, rozbudowane rozwiązania do każdej łazienki. Produkty z serii łączy spójny design, dlatego możemy kompletować je między sobą, tworząc dowolne, nowoczesne aranżacje. W serii Nova Pro Premium wkrótce zagoszczą również nowe modele wanien.

Konsekwentne ulepszenia

Marka KOŁO tworzy produkty pod szyldem kolekcji NOVA PRO od 1993 roku. To seria sukcesywnie rozwijana i rozbudowywana, odpowiadająca na zapotrzebowanie na nowoczesne wzornictwo i pionierskie rozwiązania. Produkty w obecnych wersjach Nova Pro Premium co prawda znacznie różnią się od umywalek oferowanych w serii 30 lat temu, jednak możemy dostrzec w nich wyraźny rozwój koncepcji, która przyświecała kreatorom pierwszej linii produktów.

Nova Pro Premium oferuje połączenie wszystkich dotychczasowych rozwiązań z nowoczesnym designem. Produkty są coraz bardziej dopracowane, oferują funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania w łazienkach utrzymanych w każdym stylu wnętrzarskim.