Łazienka w kolekcji Nova Pro Premium

Nowa odsłona kolekcji Nova Pro Premium

Perfekcyjna łazienka w zasięgu reki? Z NOVA PRO PREMIUM wszystko jest możliwe.

02 kwi 2020

Kolekcja produktów NOVA PRO PREMIUM to odświeżone wydanie kultowej już serii Nova pro, dostępnej w ofercie marki koło już prawie od 30 lat. Stale udoskonalana i rozwijana o kolejne produkty seria wyposażenia łazienkowego należy do grona bestsellerów marki KOŁO. W 2020 roku poznamy kolejną odsłonę kolekcji – czym zaskoczy nas tym razem? Seria Nova Pro Premium to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych łazienek – oferuje produkty funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami wzornictwa. Łączy najlepsze, sprawdzone i doceniane przez użytkowników Nova Pro z nową jakością. Produkty spod szyldu Nova Pro znajdziemy w. innymi w kolekcjach ceramiki Bez Barier oraz Pico, dzięki czemu doskonale dopasujemy je do potrzeb naszej łazienki. Musimy podkreślić, że oprócz wysokiej funkcjonalności i jakości produktów Nova Pro Premium, utrzymano ich atrakcyjne ceny.

Biało-szara łazienka z meblami modułowymi Nova Pro Premium
Kilka wariantów wykończenia mebli oferuje nowe możliwości aranżacji. Fot. Koło
Koło Nova Pro Premium 501.359.00.1
Szafka wisząca boczna, biały połysk, 33x85x29,7 cm
sprawdź
Koło Nova Pro Premium 501.339.00.1
Szafka z umywalką, biały połysk, 80
sprawdź

Klasyczne rozwiązania i nowy design

Nova Pro Premium oferuje nowoczesne, dopracowane miski WC o dopracowanym wzornictwie. W odświeżonej wersji kolekcji znajdziemy modele stojące i podwieszane, krótkie o długości tylko 49 cm (doskonałe do małych łazienek), toalety podwyższone aż o 5 cm wysokości, oraz wiele rozwiązań dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Każda z nich ma estetyczne, zakryte lub półotwarte mocowania, dzięki czemu prezentują się nienagannie w nowoczesnych aranżacjach. Miski ustępowe są wykonane z wysokiej klasy ceramiki, co sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałe na obciążenia i codzienne użytkowania. Każdy z modeli w nowej serii został zaprojektowany w technologii Rimfree®. Bezrantowe toalety są łatwe w utrzymaniu w higienicznej czystości.

Toaleta bezkołnierzowa Nova Pro Premium
Toaleta z serii Nova Pro Premium z wolnoopadającą deską. Fot. Koło

System modułowy – zaprojektuj własne trendy

W kolekcji Nova Pro Premium znajdziemy także nowoczesne, modułowe zestawy meblowe o niskim rancie typu slim rim o wysokości zaledwie 17 mm. Szafki występują w 4 szerokościach: 55, 60, 80 oraz 100 cm. Możemy wybierać spośród modeli z szufladami lub drzwiczkami. Meble dostępne są w 4 wariantach wykończenia, których odcienie łatwo dopasujemy do wielu nowoczesnych aranżacji łazienek. Meble z rodziny Nova Pro Premium to również praktyczne modele mebli wiszących oraz szafki z lustrem. Są wykonane z wysokiej jakości płyty wilgocioodpornej. W szufladach mebli możemy używać dodatkowych organizerów lub wyposażyć szafki z lustrem w elementy oświetleniowe. Meble mają również możliwość montażu w wariantach stojących.

Szafki pod umywalkę z szufladami Nova Pro Premium
Szafki pod umywalkę z szufladami Nova Pro Premium. Fot. Koło
Zestaw mebli modułowych z kolekcji Nova Pro Premium
Aranżacja strefy umywalkowa w nowoczesnej łazience. Wnętrze zdobią meble z kolekcji KOŁO Nova Pro Premium. Ciepła tekstura orzecha włoskiego zdobiąca wyposażenie dodaje wnętrzu ciepła.

Forma zestawów meblowo-ceramicznych oferuje przemyślane, rozbudowane rozwiązania do każdej łazienki. Produkty z serii łączy spójny design, dlatego możemy kompletować je między sobą, tworząc dowolne, nowoczesne aranżacje. W serii Nova Pro Premium wkrótce zagoszczą również nowe modele wanien.

Konsekwentne ulepszenia

Marka KOŁO tworzy produkty pod szyldem kolekcji NOVA PRO od 1993 roku. To seria sukcesywnie rozwijana i rozbudowywana, odpowiadająca na zapotrzebowanie na nowoczesne wzornictwo i pionierskie rozwiązania. Produkty w obecnych wersjach Nova Pro Premium co prawda znacznie różnią się od umywalek oferowanych w serii 30 lat temu, jednak możemy dostrzec w nich wyraźny rozwój koncepcji, która przyświecała kreatorom pierwszej linii produktów.

Nova Pro Premium oferuje połączenie wszystkich dotychczasowych rozwiązań z nowoczesnym designem. Produkty są coraz bardziej dopracowane, oferują funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania w łazienkach utrzymanych w każdym stylu wnętrzarskim.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI