Promocja Cerrad polery 868x615.png

Noworoczne wietrzenie magazynów!

Kolekcje marki Cerrad: Softcement, Masterstone, Nickwood w supercenach!*

01 lut 2023

Superceny produktów marki Cerrad z kolekcji: Masterstone, Softcement oraz Nickwood - noworoczne wietrzenie magazynów!


*promocja trwa do 28 lutego 2023 roku lub do wyczerpania zapasów, promocja nie dotyczy sprzedaży hurtowej w celu dalszej odsprzedaży.

Płytki Cerrad Softcement


Uniwersalny gres inspirowany wyglądem betonu to doskonała propozycja do aranżacji w stylu nowoczesnym, loft i minimalistycznym. Charakterystyczne, surowe powierzchnie we współczesnej formie gresu podbarwianego w masie dodadzą przestrzeniom pazura.

Teraz w supercenie następujące produkty z kolekcji Cerrad Softcement:


Płytki Cerrad Masterstone


Płytki do wnętrz inspirowane naturalnymi kamieniami to wciąż jedne z najpopularniejszych propozycji w naszym sklepie. Doskonałe do salonu, wykończenia kominka lub ścian w przedpokoju. Grafiki na powierzchni płytek polerowanych wiernie odwzorowują rysunek skały, dzięki czemu prezentują się bardzo naturalnie i efektownie. Oferta w supercenie obejmuje następujące produkty z gamy Masterstone:Gres drewnopodobny Cerrad Nickwood


Płytki Cerrad Nickwood łączą ponadczasowy i uniwersalny wzór drewna z właściwościami trwałego gresu podbarwianego w masie. Wysoka ścieralność PEI4 pozwala sklasyfikować je jako doskonałe płytki podłogowe o bezpiecznej powierzchni antypoślizgowej R9 i rektyfikowanych krawędziach. Ppięknie podkreślą aranżacje wnętrz w różnych stylach, a dzięki właściwościom mrozoodpornym doskonale nadają się też do wykończeń w przestrzeni przydomowej. Supercena na produkty serii Cerrad Nickwood to:


WARUNKI OGÓLNE PROMOCJI:

Promocja trwa do 28 lutego 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

Promocja nie dotyczy sprzedaży hurtowej w celu dalszej odsprzedaży. Sklep zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych zamówienia i anulowania go w przypadku sprzedaży dla podmiotu prowadzącego działalność handlową i odsprzedaż dla innych podmiotów gospodarczych lub osób fizycznych.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI