umywalki_antonio_lupi.jpg

Nowości Antonio Lupi

Innowacyjne produkty Antonio Lupi otwierają nowe możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej.

28 lip 2020

Salon kąpielowy to miejsce, w którym pielęgnujemy ciało i zmysły – tą filozofią od lat kieruje się marka Antonio Lupi, która wciąż zaskakuje nas wyjątkowym wzornictwem.


Dzisiejsze łazienki wychodzą naprzeciw wymagającym odbiorcom, przestrzeń łazienkowa nie jest już sterylnym pomieszczeniem, w których dba się wyłącznie o higienę. Luksusowe łazienki to coś więcej, aranżacje pełne koloru, starannie zaprojektowane wyposażenie.

Autor:
Redakcja
Mood-Design_antoniolupi nuovi colori Cristalmood Senso 1a.jpg
Umywalki Senso, proj. Nevio Tellatin. Fot. Antonio Lupio
Mood-Design_antoniolupi ALBUME finitura metallo 4.jpg
Do umywalki Albume zaprojektowano dwa kształty misy. Fot. Antonio Lupi


Innowacyjne produkty włoskiego producenta zmieniają podejście do przestrzeni łazienkowej. Śmiało wprowadzają kolor, wyjątkowe urządzenia, meble i akcesoria, specjalne dywany i lustra zmieniają charakter przestrzeni. Opatentowany przez markę materiał Cristalmood jest żywicą poliestrową, do której dodawane są pigmenty. Materiał wylewany jest do formy, po wystygnięciu następuje szlifowanie i polerowanie. Dzięki temu produkty wykonane z Cristalmood łączą blask i transparentność. Ten materiał sprawia, że kolor nabiera zupełnie innego znaczenia w przestrzeni łazienkowej.

- Cristalmood okazał się idealny do produkcji urządzeń wolnostojących. Wykonane z niego umywalki i wanny rewolucjonizują wygląd łazienki, zrywają z konwencjami i tradycyjną dla nich bielą. Dzięki nowemu tworzywu wykonane z niego urządzenia są najmocniejszymi elementami dekoracyjnymi w pomieszczeniu – komentują Karina Snuszka i Dorota Kuć z pracowni MoodWorks.

MOOD_Antonio_Lupi_umywalka_Albume_multi.jpg
Wolnostojąca umywalka Albume. Fot. Antonio Lupi
MOOD_Antonio_Lupi_umywalka_Opale_multi.jpg
Umywalka Opale, projekt Carlo Colombo. Fot. Antonio Lupi

Wolnostojąca umywalka Albume jest jedynym z pierwszych modeli wykonanych z Cristalmoodu. Zaprojektowano dwa różne kształty misy, umywalka może być całkowicie wykonana z żywicy lub mieć podstawę z drewna, lub marmuru. Umywalki Opale i Vietro projektu Carla Colombo również zostały wykonane z Cristalmoodu. W ofercie Antonio Lupi odnajdziemy także dwie żywiczne umywalki nablatowe: Ago proj. Mario Ferrarnini oraz Senso, proj. Nevio Tellatin.

Mood-Design_antoniolupi REFLEX Ginger 01.jpg
Wanna Reflex wykonana z materiału Cristalmood. Fot. Antonio Lupi

Wanna Reflex zaskakuje prostym, minimalistycznym wyglądem i bogatą paletą barw. Niecodzienny design podkreślają refleksy wody, które są widoczne przez transparentną powierzchnię wanny. Zaletą materiału Cristalmood jest również jego ciężar, wykonane z niego urządzenia są o 30% lżejsze w porównaniu do odpowiedników z kompozytów.

Nowości Antonio Lupi otwierają zupełnie nowe możliwości urządzania salonów kąpielowych. Wannę z nowego tworzywa w odcieniu koloru niebieskiego możemy obejrzeć w showroomie MOOD www.mood-design.pl

Mood-Design_albume colour02.jpg
Umywalki Albume mogą mieć podstawę wykonaną z marmuru, metalu, drewna. Fot. Antonio Lupi

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI