Szara płytka ścienno-podłogowa w jadalni Paradyż Marvelstone

Nowości Ceramiki Paradyż inspirowane marmurem

Marvelstone i Wonderstone to kolejne propozycje należące do bogatego setu Home of Stone. Każda z kolekcji...

29 sty 2021

Ponadczasowa elegancja

Gresy Marvelstone to wariacja na temat piękna marmuru – w wysublimowany sposób łączą odcienie szarości z ekspresyjnymi wzorami białych, połyskujących żyłek. Powierzchnie płytek przepięknie mienią się w świetle. Stonowane wzornictwo i neutralna kolorystyka wpisują się w najmodniejsze trendy wnętrzarskie. Seria Marvelstone oferuje wiele kreatywnych możliwości aranżacyjnych. Szlachetny rysunek marmuru wprowadzi do wnętrz nowoczesną elegancję. Wzór płytki doskonale komponuje się z naturalnym drewnem, dlatego staną się chętnie wybieranym duetem w wielu stylowych przestrzeniach. 

Stylowa jadalnia w szarym kamieniu
Płytki z kolekcji Marvelstone
Paradyż Marvelstone Light Grey Gres Szkl. Rekt. Mat.
Paradyż Marvelstone Light Grey Gres Szkl. Rekt. Mat.
Płytka ścienno-podłogowa, 59,8x119,8 cm
sprawdź
Marvelstone
Marvelstone
Marka Ceramika Paradyż
sprawdź

Seria Wonderstone spodoba się miłośnikom nowoczesnych, industrialnych klimatów. Oryginalne wydanie marmuru w szarym, stonowanym odcieniu stanie się bazą do dalszych aranżacji i wnętrzarskich eksperymentów. Monochromatyczna kolorystyka idealnie połączy się z mocniejszymi akcentami, takimi jak baterie w kolorze starego złota, wykończonymi w połysku meblami. Płytki Wonderstone dobrze wyglądają zestawione z elementami drewna i dodatkami w nasyconych, szlachetnych odcieniach zieleni czy granatu.


Aranżacja nowoczesnego salonu w jasnoszarym kamieniu
Seria Wonderstone marki Ceramika Paradyż
Wonderstone
Wonderstone
Marka Ceramika Paradyż
sprawdź
Paradyż Wonderstone Light Grey Gres Szkl. Rekt. Poler
Paradyż Wonderstone Light Grey Gres Szkl. Rekt. Poler
Płytka ścienno-podłogowa, 59,8x119,8 cm
sprawdź

Elementy kolekcji Marvelstone i Wonderstone dostępne są w formatach 59,8 x 119,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. W pierwszej z nich znajdziemy też modne płytki heksagonalne o wymiarach 19,9 cm x 17,1 cm. Obie kolekcje należą do większego setu Home of Stone i wpisują się w koncepcję Domu z Paradyża. Nowoczesne płytki dają możliwość całościowego i komplementarnego aranżowania wielu domowych przestrzeni, takich jak korytarze, salony, łazienki, kuchnie, a także elewacje i tarasy.