Szara płytka ścienno-podłogowa w jadalni Paradyż Marvelstone

Nowości Ceramiki Paradyż inspirowane marmurem

Marvelstone i Wonderstone to kolejne propozycje należące do bogatego setu Home of Stone. Każda z kolekcji...

29 sty 2021

Ponadczasowa elegancja

Gresy Marvelstone to wariacja na temat piękna marmuru – w wysublimowany sposób łączą odcienie szarości z ekspresyjnymi wzorami białych, połyskujących żyłek. Powierzchnie płytek przepięknie mienią się w świetle. Stonowane wzornictwo i neutralna kolorystyka wpisują się w najmodniejsze trendy wnętrzarskie. Seria Marvelstone oferuje wiele kreatywnych możliwości aranżacyjnych. Szlachetny rysunek marmuru wprowadzi do wnętrz nowoczesną elegancję. Wzór płytki doskonale komponuje się z naturalnym drewnem, dlatego staną się chętnie wybieranym duetem w wielu stylowych przestrzeniach. 

Stylowa jadalnia w szarym kamieniu
Płytki z kolekcji Marvelstone
Paradyż Marvelstone Light Grey Gres Szkl. Rekt. Mat
Płytka uniwersalna (gr. 9 mm), 59,8x119,8 cm
sprawdź
Marvelstone
Marka Paradyż
sprawdź

Seria Wonderstone spodoba się miłośnikom nowoczesnych, industrialnych klimatów. Oryginalne wydanie marmuru w szarym, stonowanym odcieniu stanie się bazą do dalszych aranżacji i wnętrzarskich eksperymentów. Monochromatyczna kolorystyka idealnie połączy się z mocniejszymi akcentami, takimi jak baterie w kolorze starego złota, wykończonymi w połysku meblami. Płytki Wonderstone dobrze wyglądają zestawione z elementami drewna i dodatkami w nasyconych, szlachetnych odcieniach zieleni czy granatu.


Aranżacja nowoczesnego salonu w jasnoszarym kamieniu
Seria Wonderstone marki Ceramika Paradyż
Wonderstone
Marka Paradyż
sprawdź
Paradyż Wonderstone Light Grey Gres Szkl. Rekt. Poler
Płytka ścienno-podłogowa, 59,8x119,8 cm
sprawdź

Elementy kolekcji Marvelstone i Wonderstone dostępne są w formatach 59,8 x 119,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. W pierwszej z nich znajdziemy też modne płytki heksagonalne o wymiarach 19,9 cm x 17,1 cm. Obie kolekcje należą do większego setu Home of Stone i wpisują się w koncepcję Domu z Paradyża. Nowoczesne płytki dają możliwość całościowego i komplementarnego aranżowania wielu domowych przestrzeni, takich jak korytarze, salony, łazienki, kuchnie, a także elewacje i tarasy.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI