PoliszDesignByKate_Co_1_YAS3792.jpg

„Open the door for Tubądzin" - jak mieszkają twórcy?

Rusza projekt „Open the door for Tubądzin” – marka Tubądzin prezentuje najciekawsze realizacje polskich...

20 kwi 2022

Nowy cykl „Open the door for Tubądzin” zaprasza widzów do pracowni i domów polskich twórców i miłośników pięknych wnętrz. Zaproszeni przez markę Tubądzin goście pokażą prywatne przestrzenie, w których żyją, pracują. Opowiedzą także o poszukiwaniu inspiracji do kreowania własnych wnętrz. Odcinki programu będzie można oglądać na kanale YouTube Grupy Tubądzin oraz na profilach społecznościowych marki. 


Rezultat pracy projektanta jest najważniejszym łącznikiem między twórcą a odbiorcami. Inspiracje i proces myślowy często pozostają w strefie domysłów – w jakich wnętrzach powstały pomysły, jakimi materiałami i przedmiotami otaczają się ich autorzy. „Open the door for Tubądzin” pozwala zajrzeć za kulisy najciekawszych realizacji i zaprasza widzów do prywatnych wnętrz polskich designerów.

Odcinkowa formuła cyklu pozwoli widzom zapoznać się z indywidualnym podejściem każdego z twórców do projektowania oraz przybliży kulisy tworzenia miejsc odpowiadających na konkretne potrzeby, dopasowanych do osobowości czy preferencji. Program będzie realizowany w swobodnej, domowej atmosferze. 


Przedstawiciele dziedzin kreatywnych; sztuki, architektury i mediów opowiedzą ciekawe historie o swoich prywatnych wnętrzach. Podzielą się refleksją, jaki wpływ ma aranżacja przestrzeni na ich samopoczucie, nastrój i jak pobudza kreatywność. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób aranżacja może pobudzać lub koić zmysły. Cykl „Open the door for Tubądzin” będzie oferował praktyczną wiedzę i porady dla osób poszukujących świeżych, kreatywnych rozwiązań oraz osób zainteresowanych projektowaniem wnętrz.

„Open the door for Tubądzin” daje niezwykłą możliwość zajrzenia do prywatnych przestrzeni twórców, które nie były prezentowane w taki sposób. Uczestnicy cyklu podzielą się z widzami swoimi motywacjami, inspiracjami i opowiedzą, jak odpowiednio zaaranżowana przestrzeń odpowiada na ich najważniejsze potrzeby. Dowiemy się, za pomocą jakich rozwiązań stymulują swoją kreatywność, co pobudza ich do działania, a co wycisza i relaksuje. Formuła będzie nie tylko okazją do przyjrzenia się ciekawym, oryginalnym wnętrzom, ale także możliwością poznania warsztatu artysty oraz funkcjonalnych rozwiązań, które nasi widzowie będą mogli wykorzystać we własnych przestrzeniach – mówi Magdalena Pisera, Head of Marketing Department z firmy Tubądzin, która odpowiada za realizację formatu.

PoliszDesignByKate_Co_8_YAS3671.jpg
Projekt pracowni Kate&Co. Fot. materiały prasowe Tubądzin

 Do pierwszej serii cyklu „Open the door for Tubądzin” zostali zaproszeni twórcy ze świata architektury i designu. W premierowym odcinku swoje drzwi dla widzów otworzy Katarzyna Szostakowska, projektantka wnętrz, założycielka cenionego serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate&Co, która w domu prowadzi również swoją pracownię. Widzowie będą mogli zobaczyć jej prywatne wnętrza, które ujmują komfortem, szlachetnością detali, a przy tym umiejętnie balansują między stylem, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykończenia. Projektantka opowie nam, czym kierowała się, wybierając konkretne materiały i elementy wyposażenia. Dowiemy się także, dlaczego jej dom wygląda właśnie tak, jak wygląda. Zapraszamy do obejrzenia tej inspirującej wizyty, a także całego cyklu „Open the door for Tubądzin  – dodaje Magdalena Pisera.


Foto_1_Katarzyna_Szostakowska.jpg
Katarzyna Szostakowska z pracowni Kate&Co. Fot. materiały prasowe Tubądzin

Cykl „Open the door for Tubądzin” będzie można oglądać już od 19 kwietnia. Premierowy odcinek będzie można oglądać zarówno na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

PoliszDesignByKate_Co_1_YAS3792.jpg
Projekt pracowni Kate&Co. Fot. materiały prasowe Tubądzin
PoliszDesignByKate_Co_11_YAS3647.jpg
Projekt pracowni Kate&Co. Fot. materiały prasowe Tubądzin
PoliszDesignByKate_Co_13_YAS3602.jpg
Projekt pracowni Kate&Co. Fot. materiały prasowe Tubądzin

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI