kadr_stoisko_Cersaie_Tubadzin.jpg

Premiera nowych kolekcji Tubądzin na targach Cersaie

Po roku przerwy spowodowanej sytuacją epidemiologiczną powracają targi Cersaie w Bolonii.

26 sie 2021

To właśnie na tej prestiżowej imprezie marka Tubądzin ma zamiar zaprezentować całemu światu kilkanaście nowych wzorów płyt wielkoformatowych oraz aż 26 nowych kolekcji łazienkowych. Najistotniejszym wydarzeniem targów z perspektywy marki będzie premiera czterech kolekcji zaprojektowanych przez Macieja Zienia. Najnowsze dzieła marki Tubądzin będzie można oglądać w w hali 16 na stanowisku C18-C19. Targi Cersaie odbędą się od 27 września do 1 października 2021 r. 


Targi Cersaie w Bolonii są dla branży płytek ceramicznych tym, czym dla branży motoryzacyjnej Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Z jednej strony śledzimy światowe trendy w designie, rozwiązania technologiczne oraz nowe pomysły w aranżacji wnętrz, z drugiej pokazujemy, że w żadnej z powyższych cech nie ustępujemy najbardziej znanym zagranicznym firmom, a wielokrotnie jesteśmy od nich bardziej innowacyjni. Wierzę, że zarówno nasi obecni, jak i przyszli partnerzy handlowi, docenią nowe kolekcje. Jestem przekonany, że targi zaowocują cennymi kontaktami biznesowymi oraz nowymi zamówieniami. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska nr C18-C19, w hali 16 – mówi Andrzej Ramel, dyrektor sprzedaży krajowej, członek zarządu Grupy Tubądzin.


Wśród nowych pozycji znajduje się blisko 20 nowych, inspirowanych naturą rodzajów płytek wielkoformatowych, które zachwycają kolorami i teksturą naturalnego kamienia. Jednym z najistotniejszych wydarzeń targów będzie premiera kolekcji zaprojektowanych przez Macieja Zienia. Serię Boho cechuje nawiązanie do motywów etnicznych i wzorowanie na naturalnych materiałach. Kolekcja Funky wzoruje się na stylu rodem z lat siedemdziesiątych. Sophisticated cechują wzory inspirowane naturalnym kamieniem i art deco. Z kolei istotą kolekcji Timeless jest ponadczasowa elegancja i szyk.


Stoisko Tubądzin na targach Cersaie 2021 fot.Tubądzin (2).jpg
Fot. Tubądzin

Targi w tym roku będą przeprowadzone pod ścisłym reżimem sanitarnym. Organizatorzy zastosowali wszelkie niezbędne środki, które mają zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. Na każdej z hal znajdą się ogólnodostępne stanowiska z żelem dezynfekcyjnym, by zwiększyć bezpieczeństwo uczestników. Ponadto każdy ma obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz utrzymanie dystansu społecznego.


Zapewniam, że dochowamy maksymalnej staranności, by przestrzegać reżimu sanitarnego. Dla gości naszego stoiska zagwarantujemy dostępność środków do dezynfekcji rąk, będziemy mieli też przygotowane maseczki dla zwiedzających. Nasza ekspozycja została zaprojekowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Na bieżąco śledzimy informacje i jesteśmy gotowi dostosować się do ewentualnych nowych rozporządzeń czy dodatkowych obostrzeń – dodaje Andrzej Ramel.


Każdy uczestnik targów musi posiadać zaświadczenie Green Pass, czyli certyfikat potwierdzający przyjęcie szczepionki, która została zatwierdzona przez Europejską Agencję Leków, bycie ozdrowieńcem lub negatywny wynik testu PCR.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI