Centrum Logistyczne Tubądzin (2) — kopia.jpg

Rozbudowa Centrum Logistycznego Tubądzin

Grupa Tubądzin w listopadzie planuje oficjalne otwarcie Centrum Logistycznego w Cedrowicach.

13 paź 2020

Inwestycja rozbudowy centrum wynosi 80 milionów złotych i pozwoli Grupie Tubądzin na osiągnięcie wysokiej jakości komplementacji, pozwoli skrócić czas realizacji zamówień.

Centrum Logistyczne Tubądzin (1).jpg
Fot. Tubądzin

Całe Centrum Logistyczne podzielone jest na dwie części. Pierwsza strefa jest magazynem, gdzie na regałach paletowych o wys.9,5 metra składowanych jest 20 000 palet. W drugiej strefie znajdziemy działy odpowiedzialne za kompletowanie i wysyłkę zamówień. Rozbudowa centrum pozwala na jednoczesną komplementację 48 zamówień, co znacznie skraca dotychczasowy czas realizacji zamówień. Rozbudowa centrum zakładała także zwiększenie ramp załadunkowych. W tej części znajduje się także magazyn paletowy o wysokości 24 m, gdzie znajduje się prawie 9 000 palet z płytkami, które cieszą się największą popularnością. Pracą układnic i transportem palet po przenośnikach kieruje system PLC, a za zarządzanie całym procesem odpowiadają zintegrowane z nim systemy MFC i WMS.

Centrum Logistyczne Tubądzin (2).jpg
Fot. Tubądzin

Całością działań operacyjnych Centrum Logistycznego oraz zespołem ponad 150 pracowników zarządza Jolanta Gałązka, Dyrektor logistyki w Grupie Tubądzin. Elewacja części biurowej inwestycji została ozdobiona grafiką Joanny Nowak, projektantki z działu wzornictwa Grupy Tubądzin.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI