Tubądzin Design Community-1.jpg

Rusza Tubądzin Design Community – nowa platforma dedykowana architektom i projektantom

Rusza platforma marki Tubądzin, przeznaczona dla projektantów i architektów.

23 lis 2021

Marka Tubądzin na przestrzeni ostatnich lat połączyła około 6 000 architektów z 83 krajów poprzez bezpośrednią współpracę. Tubądzin Design Community to nowa, globalna platforma komunikacyjna dla przedstawicieli świata architektury, designu, nowych technologii i nauk społecznych mających wpływ na rzeczywistość projektową. To również efekt wieloletnich działań polskiej marki, mających na celu wspomaganie profesjonalistów w kraju i za granicą.


Grupa Tubądzin od lat buduje relacje ze środowiskiem projektantów i architektów poprzez organizowanie wydarzeń, konferencji, warsztatów i konkursów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Rezultatem wieloletniej współpracy jest społeczność, która promuje wymianę doświadczeń i poszerzanie horyzontów. Tubądzin Design Community to unikalna baza wiedzy i wartości, z których mogą pełnymi garściami czerpać architekci i projektanci. To także miejsce wspólnej, twórczej pracy, sprzyjające kreowaniu nowych spojrzeń na proces projektowania.

Tubądzin Design Community-2.jpg

Po miesiącach pracy nad platformą komunikacji ze środowiskiem projektowym z dumą prezentujemy Tubądzin Design Community. To narzędzie, które daje dostęp do pełnej bazy wiedzy, spotkań z niezwykłymi ludźmi, wyjątkowego procesu powstawania ciekawych inwestycji w Polsce i na świecie, unikatowych materiałów oraz działań szkoleniowych prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Wywiady z inspirującymi osobowościami, wysokiej jakości tekstury oraz materiały szkoleniowe, informacje o najważniejszych wydarzeniach ze świata designu i architektury oraz przedsięwzięciach organizowanych przez Grupę Tubądzin to tylko wierzchołek i krótka zapowiedź możliwości naszej platformy internetowej – mówi Ewa Kryszkiewicz, menedżer ds. rozwoju i współpracy z architektami w firmie Tubądzin.

Tubądzin Design Community-1.jpg

Na stronie Tubądzin Design Community (www.tubadzincommunity.com) znajdziemy historię działań firmowych, przegląd zrealizowanych od 2008 roku projektów kreatywnych, aktualne wydarzenia firmy na różnorodnych polach, oraz zapowiedź tych nadchodzących. Znajdują się tam informacje dotyczące organizowanych imprez, warsztatów i konkursów skierowanych do architektów, takich jak Tubądzin Design Awards czy Tubądzin Design Days.