IMG_9268.JPG

Showroom Grupy Tubądzin na Słowacji

Salon w mieście Żylina to nowatorski koncept połączony z perfekcyjnym wykonaniem.

26 wrz 2019

Grupa Tubądzin od wielu lat aktywnie działa za południową granicą Polski. Po raz pierwszy jednak prezentuje swoje produkty w salonie, któremu przyświecał nowatorski koncept i perfekcyjne wykonanie.

10 września w otoczonym górami, malownicznym ośrodku regionu Doliny Wagu, mieście Żylina, Grupa Tubądzin, wraz ze swoim słowackim partnerem, firmą Ingema, otworzyła 700-metrowy showroom, w którym znaczącą większość ekspozycji zajmują płytki Tubądzin.

Symbolicznego przecięcia wstęgi w nowym showroomie dokonali Marek Michajlo, Dyrektor Zarządzający Ingema oraz Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin.

IMG_9493.JPG

Słowacy są kulturowo do nas bardzo podobni, nasze języki są do siebie zbliżone, wybory estetyczne także. Dlatego płytki Tubądzin cieszą się tak dużym powodzeniem u naszych Sąsiadów. Na Słowacji nasze produkty obecne są w ponad stu salonach, jednak w Żylinie pokazujemy rozwiązania designerskie z najwyższej półki, również jeśli chodzi o kształt ekspozycji. Prezentujemy pełne rozwiązania łazienkowe, z armaturą sanitarną i dodatkami, które dopełniają nasze kolekcje. Podczas otwarcia tego pięknego showroomu miałem okazję spotkać się ze słowackimi architektami, wykonawcami deweloperami, i klientami strategicznymi i po rozmowach z nimi jestem pewien, że przed nami wiele ciekawych i owocnych kontraktów  – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin.

IMG_9277.JPG
Kolekcja House of Tones, w kolorze Navy. Fot. Tubądzin

Nowe kolekcje

W showroomie zaprezentowano szereg nowych kolekcji, oraz wyeksponowano te, które na Słowacji od wielu lat świetnie się sprzedają – płytki ścienne o wymiarach 30x75 cm oraz 33x90 cm. Firma pokazała również, odnoszącą sukcesy na międzynarodowych targach, kolekcję Cielo e Terra autorstwa Doroty Koziara oraz eksportowane na cały świat wielkoformatowe płytki Monolith. W salonie nie mogło zabraknąć też kolekcji zaprojektowanych przez Macieja Zienia  

IMG_9276.JPG
IMG_9385.JPG
IMG_9281.JPG

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI